Новообраний Чернівецький міський голова  Олексій Каспрук подякував за довіру і підтримку

Новообраний Чернівецький міський голова Олексій Каспрук подякував за довіру і підтримку

26.05.2014, 12:12

Паралельний підрахунок: опрацьовано 100% протоколів.

Каспрук: 52,42%
Михайлішин: 20,56%
Коломієць: 8,12%

Дякую вам, мої рідні, дорогі громадяни вільних Чернівців!

Вдячний вам за довіру і підтримку! Те, що відбулось вчора, сприймаю виключно як нашу спільну перемогу.

Знаю: всім зобов'язаний вам!

В цей день не маю права не згадати батьків.

Тепер моє головне завдання - бути гідним їх пам'яті і вашої довіри.

Особлива подяка М.Т. Федоруку.

Особлива подяка моїй команді та близьким людям, що йдуть поруч!

Не підведу! Люблю вас.

Відтепер повністю ваш, Олексій Каспрук.

P.S. Я спати...

Про це Олексій Каспрук написав на своїй сторінці у ФБ.

Основне фото ВАДИМА ПЕЛЕХА

1


КОМЕНТАРІ (11)

Головне, коли пркинеться, не забув про земляків. Та не брав приклад с Хфедорука...

avatar

Панас Роїк

26 травня 2014 09:21

"вічно молодий та бідний комсомолець" федорук і К "рулить"

на чернівчан очікує велике розчарування,деребан майна та землі......

вибори без вибору

avatar

Настя

26 травня 2014 09:52

і ще, як на мене дивно що Михайлишин набрав багато голосів, але може підрахунок бюлетенів покаже інший результат

avatar

Настя

26 травня 2014 09:54

Похмельного утра, Алексей Павлович и Юрко Чорней!Теперь с Чичерь переберетесь в Затишок?Хотя вам и в штабе неплохо.Да здравствует новый дерибан, разбазаривание бюджетных денег, и ожирение....

avatar

Максим

26 травня 2014 10:07

Шановні заздрісники, лишіть ту нещасну жабу, що давить ваше горлятко. Впевнена на 100%, що ви 'щиро-щиро' будете вітати мера))

avatar

заздріть мовчки

26 травня 2014 13:52

Шановні заздрісники! Як Вам так добре знати, чим буде займатись новообраний мер наперед, йдіть краще на кастинг битви екстрасенсів, розскажете усім, заргументуєте, а заодно і личко покажете;) прикриваючись лівими іменами і ніками, так просто судити.. бідолахи

avatar

починайте з себе

26 травня 2014 13:59

Вітаємо Чернівці з новообраним мером! Дуже впевнена перемога! Про такий рівень довіри можна лише мріяти! Олексію Павловичу наснаги і витримки у такий нелегкий час

avatar

ю.а.

26 травня 2014 14:03

Тепер ми будем на рівні зі Львовом! Ми так довго чекали на порядного мера!

avatar

слава Україні!

26 травня 2014 14:35

слава Україні! 26 травня 2014 14:35)))))) нині слава Україні кричать найбільше  сексоти,які із батьками шестірками були в ід камсамолу до комуняк

ніколи не бути тут Львову,бо Львів- це ЛЬВІВЯНИ! , а не сектанські молдавани як у Чернівцях

avatar

Андрій

26 травня 2014 14:58

Андрію, кожен міряє по собі. Якщо ви і ваше оточення, як ви кажете, секстагські молдавани, то живіть собі з миром. А я знаю Чернівці як місто порядних, вихованих, культурних людей. І все у нас буде оК, і будемєвропейським містом, яким можна бути щиро пишатись

avatar

Володимир

26 травня 2014 16:10

Великий ти Андрію Дурень! Тупий, тебе лікувати потрібно, бо це діагноз. А Каспруку бажаю прокинутись і з любовію до міста засучити рукава і працювати на Чернівці і Чернівчан. І не дай боже Вам Олексій скликати так звані батальоні і гратись у велику політику разом з Петром Вальцманом. Працюйте на Чернівчан. А "куля в лоб" і компанія будут на лаві підсудних обовязково.  СЛАВА ЄДИНІЙ УКРАЇНІ!

avatar

Чернівчанин Андрію

27 травня 2014 00:49