«Ніякої агітації! Тому, ЗЕ-драстуйте»: Володимир Зеленський і студія «Квартал 95» дали у Чернівцях два концерти
У рамках гастрольного туру Україною студія «Квартал 95» виступила у Чернівцях з двома концертами, один з яких був благодійним. Зустріч з чернівецькими шанувальниками колективу відбулася у вівторок, 12 лютого, в ошатній залі Чернівецького академічного обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Обидва дійства пройшли з аншлагом. «Ніякої агітації сьогодні не буде. Це правда! Тому, ЗЕ-драстуйте», — звернувся до зали на початку концерту Володимир Зеленський.
Художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, який одночасно є найрейтинговішим кандидатом на посаду Президента України, наполягає, що свідомо відмовився від звичних для вітчизняних політиків форм передвиборчої агітації. Артист переконаний, що громадяни самі прекрасно усе розуміють і спроможні самостійно зробити усвідомлений вибір. Своє ж завдання під час гастрольного туру бачить у тому, щоб подарувати глядачам гарний настрій, дозволити відпочити від передвиборчої лихоманки.
- Вдячний колективу, які підтримав такий підхід, - розповів Володимир Зеленський під час спілкування з чернівецькими журналістами. - Ми не бажаємо грати за правилами старого політичного істеблішменту, який стільки років нав’язує себе і свої правила громадянам. Нехай глядачі самі роблять висновок, що це – агітація чи просто концерт. Багато років тому, починаючи вартісний проект «Слуга народу» навіть не підозрював, що він так зіграє, все настільки серйозно обернеться.
Поліція, кінологи, які перевіряють приміщення перед кожним концертом – це не тільки увага до кандидата у президента. В першу чергу – це турбота про безпеку людей, бо від провокацій і неприємних несподіванок ніхто не застрахований.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція забезпечила публічну безпеку й порядок під час перебування у Чернівцях кандидата у президенти України Володимира Зеленського
У кожному місті перед основним концертом артисти Студії «Квартал 95» дають точно такий самий тільки благодійний концерт. Це багаторічна практика, про яку мало хто знає. Бо добрі справи не потребують розголосу. Це захід для малозабезпечених людей, соціально вразливих прошарків населення, які не можуть собі дозволити купити квиток. Запрошують на концерти учасників бойових дій у зоні проведення АТО, волонтерів, колишніх воїнів-афганців, чорнобильців, пенсіонерів, студентів. Про категорію учасників чернівецького благодійного концерту, зокрема, можна судити з подяки, яку по його завершенні Володимиру Зеленському висловили від імені бійців батальйону тактичної групи 80-го окремого аеромобільного полку.
- Якщо ми все одно приїхали до міста, оплатили оренду залу, то чому нам не подарувати людям радість, не поділитися частиною тепла? – пояснив художній керівник Студії «Квартал 95». – Якщо до людей ставитися по-людськи, то і вони до вас так само поставляться. Повірте, усі такі концерти відбуваються у надзвичайно теплій, дружній атмосфері. Після програми люди чекають на артистів, підходять, фотографуються. Насправді ми отримуємо від цього заряд бадьорості. Таке спілкування збагачує, це правильно, це по-людськи, - каже Володимир Зеленський.
До Чернівців артисти потрапили тільки вночі через погані дороги. Рецепт покращення туристичної привабливості Чернівців, який попросили у Зеленського журналісти, надзвичайно простий – розвинута туристична інфраструктура і комунікації!
- Те, що я сказав про Чернівці зі сцени наприкінці концерту – це правда. Коли Студія «Квартал 95» тільки розпочинала широку гастрольну діяльність, то першими містами куди ми вирушили з концертами були Харків і Чернівці. І хоча це й було багато років тому, я це дуже добре пам’ятаю, – розповів актор. – Чернівці – одне з тих міст, де ми розпочинали нашу кар’єру, і де люди завжди тепло нас зустрічають. Мені подобається міська архітектура, університет…
- Але місто не має сучасних комунікацій, навіть такого виду транспорту, як швидкісний поїзд зі столицею. Це не унікальна ситуація. Таке, на жаль майже по всій Україні. Мої батьки до онуків їздять з Кривого Рогу до Києва тільки на «інтерсіті». Від Кропивницького дороги взагалі немає, є тільки напрямок. Люди на машинах з'їжджають з дороги у поле, щоб обминути ділянку шляху, якого немає! Про який туризм може йти мова без туристичної інфраструктури? Все є! Тільки господаря в країні немає.
Кандидат на посаду запевняє, що у разі обрання Президентом, не буде грати за правилами старого істеблішменту. У межах своїх повноважень готовий до рішучих кадрових змін. Щодо того, що саме його оберуть українці, не сумнівається. Тому весело виправляє журналістів, які питають про перші кроки на посаді, починаючи зі слова якщо… «Що значить якщо?», – сміється політик. І вже серйозно додає, що для багатьох з нинішніх посадовців справа закінчиться не тільки розставанням з посадою, але й чимось значно серйознішим.
- Намагаюся бути і залишатися людиною у будь-якій ситуації, - пояснив Володимир Зеленський. - В тому числі ставши Президентом. Влада – це сервіс. Оберуть, буду робити роботу. Для того, щоб увійти в історію є п’ять років. Це дуже багато! І працювати так, щоб дякували на вулиці, поважали не тільки тебе, але й твоїх дітей. А «Квартал» буде жартувати без мене і вже наді мною. Я готовий прийти до зали, посміятися…
Залучати до агітації на свою користь інших «зірок», як це часто роблять політики, Зеленський не планує. «Ми самі собі зірки, – жартує. – Мені достатньо підтримки мого колективу, який мене добре знає». Хоча такі пропозиції від товаришів по цеху є. І чимало! Але це нечесно стосовно виборців, які самі повинні робити вибір, а не під впливом «зірок».
Зробити ж протилежний крок і задіяти у виборчій кампанії політика – це тільки собі нашкодити. Надто низькою є довіра людей до політиків. «Багато бруду доводиться чути, називають клоуном… Нехай це залишається на совісті тих людей, які вдаються до таких методів політичної дискусії. Я поважаю свою професію, поважаю свій колектив, і так само поважаю кожну людину, яка працює на своєму місці. Не збираюся нікого закликати зупинитися, питати у політиків, чи є у них юридична освіта, як у мене… Я не хочу нікого ображати», – пояснив кандидат на посаду Президента України.
Володимир Зеленський має рецепт, як не загубитися у великій кількості кандидатів, які всі чимало обіцяють, і з-поміж 44 претендентів обрати саме свого: «За ці 27-28 років люди втомилися від обіцянок, одних й тих самих облич у політиці, і чудово навчилися відрізняти, де правда, а де брехня. Врешті вибори – це відповідальність не тільки того, кого обирають, але й тих, хто робить свій вибір. Досить обирати серцем, чи будь-якими іншими органами тіла. Пора почати думати, робити усвідомлений вибір».
КОМЕНТАРІ (3)
Молодець Зеленський. А перед концертами порохоботи пустили інфу у ФБ, що квиток коштуватиме 2000 грн?? Ну, ботики, а як тепер??
Юрій
13 лютого 2019 20:02
А скільки коштував?
Юрію
13 лютого 2019 22:56
а ні хто не помічає, що в цьому чоловічкові сидить настоящий Бонапарт і хто йго знає , чим може обернутися для людей і для країни в цілому іногурація цього комедіанта!?
123
14 лютого 2019 06:18