
Не встигли офіційно дозволити проведення масових заходів, як Буковина другий день поспіль у переліку регіонів, де не можна послабляти карантин
У Чернівецькій області влада офіційно зняла заборону на проведення масових заходів, що було зумовлено карантином через поширення коронавірусу.
Як повідомляє molbuk.ua, про це йдеться у протоколі обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 липня.
Зокрема, в документі йдеться: "Дозволити проведення масових заходів при умові дотримання вимоги 5 квадратних метрів на одного учасника заходу".
Окрім того, протоколом знято заборону на на роботу закладів дошкільної освіти на території Чернівецької області.
Зазначається, що термін виконання цих заходів – до 1 серпня 2020 року.
Воднчоас наша область має занадто високі показники динаміки захворюваності та виявлення інфікованих.
Чернівецька другий день поспіль потрапляє до переліку регіонів, де не варто послаблювати карантин. Про це пише ІА АСС з посиланням на інформацію МОЗ.
Буковина має погані показники через високу динаміку захворюваності - замість 10%, які вважаються нормою, у нас 38,89%. Крім того, відсоток виявлених нових випадків також дещо перевищує норму: 11,27% проти дозволених 11%.
Загалом Україні станом на 26 липня до послаблення карантину не готові 9 областей.
Крім Буковини, до послаблення карантину у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській і Тернопільській областях.
Про це інформує Центр громадського здоров’я України у Facebook.
«Летальність по країні складає 2,5%. Найвищий показник зафіксовано в Кіровоградській (4,8%), Черкаській (4%), та Чернівецькій (3,8%) областях», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в Україні кількість зареєстрованих активних хворих станом на 26 липня становить 27 437, а найбільша кількість активних хворих на 100 тисяч населення зареєстрована у Львівській (265), Закарпатській (223,8) областях та в Києві (159,8).
«На стаціонарному лікуванні перебуває 3812 осіб, з них 80 підключені до апарату ШВЛ. Усього госпіталізації потребували 16 760 осіб, підключення до апарату ШВЛ - 488 пацієнтів», - поінформували у ЦГЗ.
Як повідомлялося, в Україні станом на 26 липня підтверджено 64 849 випадків COVID-19, з них 1605 летальних, 35 807 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 920 нових випадків, найбільше у Львівській області – 130, Івано-Франківській області – 88, Рівненській – 81, Закарпатській – 67, а також у місті Києві – 95.