Націоналіст Ілюк написав, що його можна замовити

Націоналіст Ілюк написав, що його можна замовити

07.09.2016, 23:05

Керівник фракції "Свобода" у Чернівецькій міськраді Андрій Ілюк заявив, що у нього "таємниць від чернівчан немає".

Так він відреагував на публікацію світлини, на якій зображений він у компанії лідера "Рідного міста" Василя Продана в одному з ресторанів міста.

"Звертаюсь до тих місцевих ЗМІ, яким ще не встигли замовити поширення цього "сенсаційного" фото та прошу опублікувати його на своїх сайтах. Таємниць від чернівчан в мене немає. Я зустрічався та буду зустрічатись з усіма керівниками фракцій для обговорення питань життєдіяльності міста", - повідомив він.

Нагадаємо, у Чернівцях ЗМІ засікли місцевого націоналіста Андрія Ілюка за кавою з лідером "Рідного міста" Василем Проданом, хоча раніше Ілюк заперечував свої стосунки з цією партією.

molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (15)

Й рік по тому його не бачили в авто Продана ?  І не його вустами на сесіях проголошуються звернення Продана ? Кончіто. Його однопартійці гинули на Майдані, а воно гине від ста долярів. Пане Мельничук, якщо Ви ще Пан, шо се діє, чи це все з Вашої згоди ?

avatar

Ха-ха

07 вересня 2016 20:34

балбес ты себе работу нашел ? как дела в твоем укропе ? ))))

avatar

к Ха-ха

07 вересня 2016 20:44

    У меня нет фактов, подтверждающих продажность Андрея. Но, есть прямые доказательства его трусости и политической проституции.

    За несколько дней до вчерашнего пленарного заседания сессии горсовета Илюк упрашивал меня, как юриста, великолепно разбирающегося в законодательстве, и в частности льгот всех категорий граждан Украины, выступить 06.09.16 на сессии с трибуны по вопросу льготного проезда в автобусах. Обещал предоставить мне слово. Но, не только сделал этого, а трусливо склонив голову, передал слово совершенно другому человеку В. С. А потом упрашивал по этому поводу пенсионерку и инвалида 2-й группы М. П. Одного не учёл начинающий политик-трус, что эти двое людей уважают меня и не пошли на его подлую сделку. Более того, В. С. тут же передал слово мне, но, Каспрук, цинично нарушая права В. С, и законы Украины, так и не дал мне выступить, а А. Илюк трусливо промолчал!!!

Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина, журналист.

 

095-474-37-54    [email protected]

avatar

Геннадий

07 вересня 2016 20:57

А чего вы хотели от малолетки поймавшей звезду!

avatar

07 вересня 2016 21:10

За "малолетку поймавшую звезду" вибачаю навіть російську мову.

avatar

Чернівчанин

07 вересня 2016 22:38

Второй заход в укроп делай. )))))  один раз не пи.....рас  ))))))

avatar

к анониму 21:10

08 вересня 2016 00:23

Клоуны из Навозного Фронта такие дебилы ))))) решили что могут указывать кому с кем встречаться, с кем разговаривать ))))) дебилы бл....))))

Включите мозг дебилы. Два лидера партий могут разговаривать с кем посчитают нужным и  не вам холуям им указывать. ))))) жуйте сопли дальше и вылизывайте туфли вашему хозяину Бурбаку и писяю )))))

avatar

а вообще ))))

08 вересня 2016 00:29

avatar

Назар Лісовий

08 вересня 2016 11:33

андрюша.ты же "националист",перестань писать по рюськи.

avatar

08 вересня 2016 12:02

Назар Лісовий фейковий акаунт. Навозний Фронт далі смердить ботами ?))))

avatar

Назар Лісовий це фейковий акаунт ))))

08 вересня 2016 13:31

андрюша илюк фейковый националист.

avatar

08 вересня 2016 14:15

avatar

Назар Лісовий

08 вересня 2016 15:38

Не фейк і не бот, а полезний ідійот ))) дурбелики ваши пуки интересны только вам

avatar

угу

08 вересня 2016 18:26

avatar

Назар Лісовий

08 вересня 2016 18:32

И тебе.значит в цель!

avatar

08 вересня 2016 19:56