У разі загострення протистояння буковинські афганці діятимуть за власним планом і захищатимуть тільки народ

У разі загострення протистояння буковинські афганці діятимуть за власним планом і захищатимуть тільки народ

31.01.2014, 10:56

Повне перенавантаження влади без радикалізму. Буковинські афганці та колишні військові з всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас» виступили з офіційними заявами стосовно останніх подій в країні. Активісти повідомили, що занепокоєні ходом перемовин між владою та опозицією і попередили: в разі загострення протистояння стануть на захист народу.

1


КОМЕНТАРІ (8)

Юра, не нагнітай

avatar

Чорнею

31 січня 2014 09:41

Так і влада каже, що вона захищає народ. Чи хтось чув інще?

avatar

Поплавський

31 січня 2014 09:52

Знаю напевне, що центральне керівництво НКН прийняло сторону режиму. Багато членів організації перебувають на службі  в Беркуті та інших силових структурах. Легко можна здогадатись, який це в них окремий план. І яку частину народу вони будуть захищати. Краще долучились би до створення антитерористичних загонів по виявленню та нейтралізації іноземних ескадронів смерті, що викрадають українців та жорстоко над ними знущаються. 

avatar

Анатолій

31 січня 2014 11:28

Господа Афганцы, если Вы считаете уместным присутствие в нащем городе уна-унсо, то БОГ Вам судья! Мы на строим фашистскую страну.

avatar

Революйіонер

31 січня 2014 14:00

Ты то сам понял что написал? Фашисты это силовики которыэ как немцы на морозе раздевают людей и издеваются над ними. это власть, которая запустила в страну русских найомников. Вот кто фашисты а не унсо.

avatar

революйнеру

31 січня 2014 15:56

С дураками не спорю! Наемники..... Ещо чо придумал?

avatar

Революціонер

31 січня 2014 16:19

avatar

Evgeny Sidorov

01 лютого 2014 15:24

До всіх сторін ,хто висловлює свою думуку на сайті,звертайтесь з пропозицією до нас в офіс НКН м.Чернівці для отримання повної інформації щодо нашого бачення ситуації. Ніколи організація та її керівництво не займало та й не буде займати провладної позиції,а лише відчувала тиск з боку влади після штурму ВР та поверення до Президента задом. Просто ми вміємо тримати натиск.

avatar

Патріот

01 лютого 2014 16:10