На території 300-го полку в Чернівцях проведуть «Зірницю»

На території 300-го полку в Чернівцях проведуть «Зірницю»

01.06.2013, 16:01

4 червня 2013 року, на території 300-го полку, з 8.30 по 17.00 буде проведено Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру «Зірниця». Участь у грі приймають переможці районних, міських етапів Всеукраїнської гри. Загальна кількість команд 13, учасників гри 200 чоловік. Учасниками гри є учні (вихованці) 5-9 класів, яким на початок ІІІ фінального етапу не виповниться 15 років. На церемонію відкриття запрошена команда-учасниця фінальних Всеукраїнських змагань попереднього року, команда Хотинського району «Грім», яка виборола III місце в Україні.

1