На Садгірському центральному кладовищі відбудеться щорічна акція «Упорядкуємо пам'ять та пам’ятки!»
16 квітня 2014 р. в рамках весняної «Толоки» з ініціативи Громадського комітету з догляду за українськими історичними похованнями на Садгірському центральному кладовищі відбудеться щорічна акція «Упорядкуємо пам'ять та пам’ятки!».
Учасники заходу представники громадських організацій, депутати Садгірської районної та Чернівецької міської рад, учні та учителі Садгірських навчальних закладів приберуть та упорядкують могили похованих в Садгорі діячів буковинської історії та культури. Особливу увагу учасники цьогорічної акції «Упорядкуємо пам’ять і пам’ятки» приділять пам’яткам, розташованим в історичній частині кладовища, щоб зберегти і передани наступним покоління унікальні свідчення про діячів минулих століть.
Садгірський центральний цвинтар вже традиційно стає об’єктом проведення акції Громадського комітету з догляду за українськими історичними похованнями. Завдяки зусиллям громадськості в минулі роки було приведено в порядок ряд занедбаних могил (зокрема, надгробок українського депутата Садгірського магістрату Дмитра Грищука), впорядковано алею, що веде до могили представників стародавнього українського боярського роду Кисіль-Кисілевських.
Тож запрошуємо представників громадських організацій, політичних партій, підприємств та установ, всіх патріотів Садгори долучитися до акції!
Також запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення події.
Заздалегідь вдячні за співпрацю.
Місце проведення акції: Центральне Садгірське кладовище (вул. Я. Налєпки).
Час та місце зібрання: о 13.30 год., біля центрального входу.
Громадський комітет з догляду за українськими історичними похованнями



