На Буковині депутат-"батьківщинівець" послухався поради прем'єра Яценюка (ВІДЕО)
Депутат Чернівецької облради Андрій Маковей на власному прикладі продемонстрував, як розчистити вулицю від снігу, якщо немає грейдера.
Відповідне фото і відео він опублікував на власній сторінці у Facebook.
Маковей переобладнав свій мікроавтобус для розчищення снігу.
"Вчора попрацював замість грейдера. Прочистив з 10 вулиць від снігу", - написав на своїй сторінці він.
Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підкреслив, що прибирання снігу - відповідальність місцевої влади.
"Прошу невідкладно вжити заходів для того, щоб люди могли вільно пересуватися вулицями міст, і в оперативному режимі проводити засідання штабу, щоб бути готовими до подолання будь-якої надзвичайної ситуації", - сказав Яценюк.
"Пора займатися роботою. Дядя з Києва сніг чистити не буде. Це пряма відповідальність органів місцевої влади", - заявив Яценюк.
"Якщо потрібна допомога з Києва, якщо виникає надзвичайна ситуація, то вона буде невідкладно надана. Але в кожного своя міра відповідальності, в першу чергу перед тими людьми, які голосували за органи місцевого самоврядування", - додав він.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк просить українців публікувати в соцмережах фото, як комунальні служби прибирають або не прибирають сніг з доріг. Про це він сказав під час урядової наради з ліквідації наслідків снігопаду, яку транслював телеканал "112 Україна", передає depo.ua.
"Я просив би вас вивісити заклик до людей - нехай люди розкажуть конкретно, як місцева влада чистить вулиці або не чистить, і показувати це на всю країну. А то вони в основному займаються політикою, замість того щоб сніг чистити в тих містах і районах, де їх обрали депутатами і мерами", - заявив прем'єр-міністр після доповіді голови "Укравтодору".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатів обирали, щоб вони вирішували питання громади, а не займалися політичним піаром: міністр прокоментував недовіру уряду




КОМЕНТАРІ (2)
Як завжди негода перемагає та застає комунальні служби Чернівців зненацька в святкові дні, правда Центральну площу сьогодні 10.01.16 р. чистили два тракторці, а інші вулиці самоочищались! А депутат - молодець, хоч один свідомий!
Чернівчанин
10 січня 2016 20:33
Тракторці почистили дорогу, а тротуари - це суворе випробування: хто доживе - отримає приз? У центрі чистив коло свого магазину лише власник книгарні на Шептицького, 2. Без гасел, просто лопатою...
Спокійна
11 січня 2016 10:47