На біс! YAKTAK запрошує чернівчан на романтичну програму

На біс! YAKTAK запрошує чернівчан на романтичну програму

04.09.2023, 13:06

Його голос закохує з перших нот, а пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. Після аншлагу навесні,  на численні прохання публіки, YAKTAK готує нову програму та виступить на біс 9 вересня в Літньому театрі з великим концертом, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

https://youtu.be/BjYnRh44vI0

Можливо, це чорно-біле зображення 3 людини та натовп

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать. 

Концерт неодмінно стане найромантичнішою подією осені, адже талановитий і харизматичний співак готує нову, неймовірно романтичну програму, яку доповнить неповторна вечірня атмосфера open-air.

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане нова сольна програма. Побачимось у Літньому театрі”, – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням: https://chernovtsy.karabas.com/ua/yaktak-na-bis-1/order/

На зображенні може бути: 1 особа, мікрофон та концерт

1