Михайлішин поскаржився Гройсману на Бурбака, а той іронізує з цього приводу

Михайлішин поскаржився Гройсману на Бурбака, а той іронізує з цього приводу

05.11.2015, 18:17

Кандидат на посаду мера Чернівців Віталій Михайлішин поскаржився на лідера фракції "Народний Фронт" Максима Бурбака щодо політичних переслідувань голові Верховної Ради Володимиру Гройсману.

Про це Бурбак повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Зокрема, у листі до голови ВРУ за підписом Віталія Михайлішина йдеться, що Максим Бурбак бездоказово звинуватив депутата Чернівецької міськради Ростислава Білика у злочині - підкупі виборців - який той начебто не вчиняв.

"Просимо вас, Володимире Борисовичу, дати оцінку незаконним діям народного депутата М. Бурбака, доручити Регламентному комітету розглянути питання порушення ним закону та прав Ростислава Білика та не допустити політичних репресій у місті Чернівці", - йдеться у заяві "Рідного міста".

Натомість Максим Бурбак відреагував на цю заяву з іронією.

"Сьогодні "молода місцева команда"- бригада рідного міста на чолі з Михайлішиним-Проданом нанесла удар нижче пояса. На мене Голова ВРУ України розписав скаргу першого номеру ЧМО(Чернівецької міської організації) політичної партії "Рідне місто", в якій вказано, що я своім зверненням до міністра Арсена Авакова про масові фальсифікації під час місцевих виборів в Чернівцях вчиняю політичний тиск на Ростислава Білика. Так тисну, що аж десь він подівся та міліція оголосила його в розшук у справі про підкуп виборців. Ну то справи правоохоронних органів", - написав нардеп на своїй Facebook-сторінці.

"Буду діяти згідно розпорядження Володимира Гройсмана. Наступного тижня цю ситуацію обговоримо на регламентному комітеті та комітеті законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (так розписали документ). Цілком логічно також повідомити і комітет правовї політики та правосуддя Руслана Князевича, який в цьому скликанні займається законодавчим забезпеченням виборів. Що ж робити з кандидатами-фальсифікаторами, коли знайдуть та притягнуть до суду, та партійними прожектами, які їх прихистили?", - повідомив лідер фракції "Народний Фронт" у Верховній Раді.

1


КОМЕНТАРІ (1)

Максим, лучше иронизировать по поводу Вашего рейтинга.

Ваша проблема (партии Яценюка) в том,что Вы подзабыли прописные истины: на лжи далеко не уедешь.

avatar

05 листопада 2015 18:17