Максим Бурбак: Опоблок та Батьківщина  у парі 'плачуть і страждають за людей' по російському сценарію

Максим Бурбак: Опоблок та Батьківщина у парі "плачуть і страждають за людей" по російському сценарію

11.11.2016, 17:54

Голова парламентської фракції "Народний Фронт", народний депутат України Максим Бурбак прокоментував заяву Служби безпеки України (СБУ) про  те, що російські спецслужби планують дезорієнтувати українську громадськість масовими акціями протесту, щоб скомпрометувати Україну в очах європейських партнерів.

- Заява СБУ та Служби зовнішньої розвідки вчергове підтверджує, що Опоблок та Батьківщина працюють в тандемі. Впевнений, що їм не вдасться розхитати ситуацію. Давно видно, що вони у парі "плачуть і страждають за людей" по російському сценарію. Припиняйте маскарад. Українці - мудрі люди, - написав Максим Бурбак

ЧИТАТЙЕ ТАКОЖ: Протест банківських вкладників та мітинг українців проти підвищення тарифів на комунальні послуги - ланки плану Кремля щодо дестабілізації ситуації в Україні, - СБУ

1


КОМЕНТАРІ (12)

Максим,лучше всех расстреляй.  Утомил ты своим враньем 

avatar

11 листопада 2016 16:30

Не можешь сам -попроси Авакова. Он в этом деле большой специалист 

avatar

11 листопада 2016 16:31

Бурбак з будуна ще не такого наплете!)))

Люди не дурні! Народ бачить все! А особливо те як НФ, БПП і ОПОБЛОК голосують у ВРУ вунісон за свої шкурі питання дерибану країни, дільож посад і крісел, а також лобіювання власних бізнес інтересів!!!...

avatar

Людмила Дудченко

11 листопада 2016 17:34

А Яценюк с Бурбаком дерибанят Украину по какому сценарию?Ну и наглец с калиновского рынка.

avatar

олег

11 листопада 2016 18:35

Бурбаков-российский шпион.

avatar

Муля Черновицы

11 листопада 2016 19:07

Бурбак,ти і твої однопартійці - злодії та брехуни! Свої е-декларації не забудь прихопити,коли будеш тікати з України

avatar

мудра людина

11 листопада 2016 20:05

Батьківщина + Опоблок = коаліція в обласній раді. Громада, відкрийте очі!

avatar

брехуни

11 листопада 2016 20:14

Люди добрі, хіба не видно що Батьківщина і Опоблок представляють інтереси Росії. Ці дві політсили не мають права бути в місцевих радах. проаналізуйте голосування в ВРУ та особливо в обласній раді і побачите що воно монолітне! Тобто Батьківщина і Опоблок одне й те саме.

avatar

Уля

11 листопада 2016 21:30

Сеня запел старую песенку: Юля=Янукович. Сеня,уж лучше Януковича чем ты и твоя  мразь НФ

avatar

1

11 листопада 2016 22:24

Сеня запел старую песенку: Юля=Янукович. Сеня,уж лучше Януковича чем ты и твоя  мразь НФ

avatar

1

11 листопада 2016 22:24

Уля,включи фары!

avatar

Черновчанин

12 листопада 2016 09:01

Интересы России представляет как раз партия НФ. В результате военного переворота ис помощью Яценюка,Туринова, Парубия,Авакова, Пашинского и прочей мрази...мы потеряли Крым, часть Донбасса и к власти пришли мародеры с миллионами наличных долларов в е-декларациях.

avatar

ПРАВДА

12 листопада 2016 12:53