Михайлішин підставив молодь під кийки силовиків і персонально спровокував блокування міськради, - Каспрук

Михайлішин підставив молодь під кийки силовиків і персонально спровокував блокування міськради, - Каспрук

06.12.2013, 12:58

В тих подіях, які відбулися у Чернівецькій міській раді винен персонально секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Він спровокував ці дії - своїм страхом, своїм намаганням якось викрутитися з ситуації. Поки немає вказівки з кабінету голови Чернівецької ОДА він нічого не робить. Таку думку на прес-конференції висловив депутат міської ради, голова фракції "За батьківщину" Олексій Каспрук. За словами депутата, Віталій Михайлішин неодноразово обманював студентів, побоявся поставити на голосування про дострокове припинення своїх повноважень. Він не довіряє навіть своїй власній більшості. А далі почалися ті процеси, про які ми знаємо. Люди різного віку вимагали виконання тих рішень, які ухвалила громада.

У деяких депутатів, в тому числі в очільника, в голові не вкладається, що молодь може діяти самостійно.   

1


КОМЕНТАРІ (4)

Які кийки силовиків??? Льошенька, ти кидай то грішне діло бухати, а то вже бєлочка ловить, кийки маряться.
А не ти там шептав на вухо студентам і підставляв їх, у мріях захопити мерське крісло? Так запам'ятай, таких дебілів як ти, чернівчани не обиратимуть, а то ще місто проп'єш.

avatar

Суворов

06 грудня 2013 09:44

ДВЕРЬ В ГОРСОВЕТ БЛОКИРОВАЛИ УЛЬТРАС ПО УКАЗАНИЮ ПРОДАНА, КОТОРЫЙ С НИМИ ВСТРЕЧАЛСЯ 27.11.2013  ПОСЛЕ ОБЕДА.  МИХАЙЛИШИН И ДЕПУТАТЫ  РЕГИОНАЛЫ ПРО ЭТО ЗНАЛИ, А ТУШКИ И ОПОЗИЦИЯ НЕТ, ПОЭТОМУ И ШУМЕЛИ. МИХАЙЛИШИН ТОЛЬКО УЛЫБАЛСЯ.

ПРОДАН ЗАБЛОКИРОВАЛ ДВЕРЬ В КАБИНЕТ МИХАЙЛИШИНА, А ТАМ И ТУАЛЕТ. КРОМЕ ТОГО С КАБИНЕТА МИХАЙЛИШИНА СПОКОЙНО МОЖНА ПРОЙТИ В ПРИЙОМНУЮ, ОТТУДА - В КАБИНЕТ РОТАРА, ОТТУДА В ПРОТОКОЛЬНУЮ И НА ВЫХОД НА ЛЕСТНИЦУ НА ПЕРВЫЙ ЭТАЖ. 

ХОРОШО СПЛАНИРОВАННАЯ АКЦИЯ ПРОТИВ ОПОЗИЦИИ. 

 

avatar

Динамит

06 грудня 2013 11:24

http://times.cv.ua/2013/12/06/hachky-rybalky-bukovynskoho-majdanu/

avatar

Эх, Леша

06 грудня 2013 14:30

Це називається - тримай злодія

avatar

Каспруку

06 грудня 2013 14:34