Каспрук назвав Бешлея і Чесанова лідерами контрреволюції у ратуші (+відео)

Каспрук назвав Бешлея і Чесанова лідерами контрреволюції у ратуші (+відео)

28.01.2015, 00:32

Міський голова Чернівців назвав депутатів міськради Володимира Бешлея та Анатолія Чесанова лідерами контрреволюції у міській раді.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, пише molbuk.ua

Зокрема, він сказав, що ці депутати намагаються заважати в діяльності міському голові і роблять все, щоб у Каспрука нічого не виходило в роботі.

"Лідери контрреволюції - це люди, в яких є проблеми з міською радою, судові проблеми. З Володимиром Васильовичем (Бешлеєм) міськрада судиться щодо повернення квартири. З паном Анатолієм Чесановим - щодо повернення коштів. По інших депутатах також є судові позови різної ступені провадження", - розповів О. Каспрук.

"Скажіть будь ласка, чи будуть вони допомагати мені особисто працювати? Та вони ж мене ненавидять! Вони ж усе, що завгодно зроблять для того, щоб у мене нічого не вийшло! Тому так і живемо. Заважати сильно не получається. Бо більшість депутатів все ж таки втомилася і працює на конструктив", - сказав Каспрук.

По вул. Б. Хмельницького у Чернівцях знову оголосять тендер

 Продовжувати виконувати ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького, ймовірно, буде нова фірма. Адже з попереднім переможцем тендеру міська рада хоче розірвати контракт. Про це під час прес-конференції повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Пише vidido.ua

За його словами, тендер по вул. Б. Хмельницького виграло підприємство, до якого в мера були запитання. Адже представник цього підприємства виявився тією ж особою, яка представляла будівельну компанію, яка виконувала роботи по скандальній вул. П. Каспрука. Нагадаємо, вул. П. Каспрука досі не здано в експлуатацію. Є претензії до підрядника, який виконував там роботи.

Щодо підприємства, яке виграло тендер на проведення робіт на вул. Б. Хмельницького, то за два місяці там нічого не зроблено, хоча роботи мали розпочати ще першого грудня. Міська рада працює над тим, аби розірвати контракт із підприємством. Доведеться оголошувати черговий конкурс для визначення переможця торгів на проведення робіт на вул. Б. Хмельницького.

На реформу теплопостачання у Чернівцях отримаємо кредит 8 мільйонів гривень

Пише vidido.ua

Місту дадуть грант – 2 мільйони та кредит 6 мільйонів на 30 років.

Вісім мільйонів гривень грантівських коштів отримає Чернівцітеплокомуненерго на реформування системи теплопостачання. Про це повідомив під час брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Минулого тижня відбувався тендер серед європейських компаній, які будуть писати для Чернівців техніко-економічне обґрунтування для об’єктів теплопостачання. Переможець – австрійська компанія. Орієнтовна сума фінансування вісім мільйонів гривень, з них шість мільйонів – це пільговий кредит терміном на 30 років та два мільйони гривень – грант.

У мерії вважають, що завдяки кредитним коштам зможуть суттєво поліпшити ситуацію в галузі енергозбереження у Чернівцях.

Олексій Каспрук: звітую громаді

За 8 місяців на посаді міського голови чесно служив громаді, працював для Чернівців і чернівчан, виконував  виборчу програму, дослуховувався до критичних зауважень і  порад, дотримувався законів людських і Божих. Повинен зробити більше. Не все ще реалізовано: заважає відсутність коштів, недосконале законодавство, обмеженість часу, а ще  супротив тих, хто не бажає змін, десь нестача досвіду роботи в  нових українських реаліях, коли доводилося  вирішувати невластиві органам місцевого самоврядування завдання. Розумію, що працювати треба краще, наполегливіше, вимогливіше.   Бо  час не чекає і місто потребує кардинальних змін.

Що вже  зроблено :

Змінено систему стосунків влади і громади: міська рада стала більш доступною і відкритою для громадян. Результати усіх сесійних  голосувань  доступні громаді.  Для чернівчан відкрито  фінанси міста.  Мешканці вільно відвідують сесії міської ради, виступають, висловлюють свої  пропозиції та зауваження. Запрацювала  програма «Відкрите  місто». Рішення, які викликають критику чернівчан, відміняють  або переглядаються. Мешканці міста як особисто, так і через громадські інституції,  інтернет-спільноти  ведуть  відкритий діалог з міським головою, виконавчими органами, впливають на роботу міської ради , реалізують спільні програми і проекти. До аудиту  управлінських рішень залучаються незалежні  експерти,з проблемних питань життєдіяльності міста проводяться громадські обговорення та слухання. Усі суспільно важливі рішення проходять громадський аудит Громадською Радою, яку створено при виконавчому комітеті.

Зупинено схеми «дерибану» землі, комунального майна і коштів. Про питання так званих «шкурняків» інформую  громаду. Чиновники, які помічені в зловживаннях, втрачають посади. У співпраці з правоохоронцями виявляємо факти корупції. При кадрових призначеннях не допускаю кумівства, партійних квот.

Європейські гроші почали працювати на Чернівці. Зміцнено та поглиблено партнерські зв’язки з містами Європи та Америки. Залучаються кредитні та інвестиційні ресурси європейських інституцій на модернізацію систем  водопостачання, теплопостачання та зовнішнього освітлення Чернівців, впровадження в міське господарство енергозберігаючих технологій, реалізацію заходів із збереження історичного містобудівного середовища. Триває реалізація п’яти  проектів в рамках  Спільної операційної  програми ЄС «Румунія-Україна-Молдова», інших проектів в галузі туризму, культури, впровадження кращих практик  місцевого самоврядування.

Проведено аудит фінансово-господарської діяльності на більшості комунальних підприємств. Про виявлені факти зловживань проінформовано правоохоронців. На підприємствах змінюється  менеджмент.  Роботу найбільших комунальних підприємств  ставиться  під контроль громади шляхом створення Наглядових рад.   Така  Рада вже працює на Калинівському ринку, буде створена  на водоканалі. За результатами аудитів розробляються плани виведення з кризи збиткових комунальних підприємств.

Змінено підходи до озеленення міста. Знесення зелених насаджень поставлено під контроль громади. Проведено відновлення знесених насаджень вздовж основних вулиць міста.

Завершується робота із створення єдиного Сall-центру – телефону довіри міського голови.

Розпочато роботу із створення єдиної соціальної картки чернівчанина та Єдиного центру соціальної, юридичної і психологічної допомоги  бійцям АТО та членам їх родин. Розробляється нова програма забезпечення доступності.

Поки що не вдалося  і над чим працюємо:

Впровадити нову транспортну схему, звільнити  від транспорту  центральну частину міста, збудувати нові тролейбусні лінії, залучити  приватні інвестиції для будівництва паркінгів. Триває робота над  програмою оновлення  комунального електротранспорту,  створення комунального  автобусного парку.

Замість ЖРЕПів створити сучасні сервісні центри, через нестачу фінансування значно збільшити обсяги робіт з ремонту доріг, міжбудинкових проїздів, ремонту будинків,  ліфтів, , благоустрою дворів, дитячих та спортивних майданчиків. Створюємо систему мотивації мешканців до співучасті у  виконанні робіт з поліпшення комфортності та енергозаощадливості свого житла, благоустрою прибудинкових територій, збереження архітектурних пам’яток.

Розпочати будівництво сучасного сміттєпереробного заводу.

Залучити інвестиції у розвиток інноваційних, наукоємних виробництв, ІТ-індустрії та науково-виробничих центрів.

Створити муніципальну міліцію, подолати стихійну торгівлю та самобуди, зупинити спотворення об’єктів культурної спадщин. До протидії цим явищам активно залучаємо громадськість.

Не обтяжував звіт цифрами. Звітні дані про діяльність департаментів, управлінь та відділів міської ради за 2014 рік  до 1 лютого будуть оприлюднені на сайті міської ради та винесені на розсуд громадськості.

Часто зустрічаюся з трудовими колективами, веду відкритий діалог з чернівчанами, відвертий з опонентами, готовий до об’єктивної оцінки громади, конструктивної критики.

Переконаний, що спільними зусиллями ми здолаємо  негаразди та труднощі, будемо більш швидкими темпами впроваджувати у наше життя позитивні зміни. Бо усі ми любимо Чернівці і разом будуємо європейське майбутнє нашого міста.

Вдячний чернівчанам за те, що мужньо переживають ці складні часи, за патріотизм, підтримку армії, родин наших бійців.

Головне сьогодні – згуртуватися, зберегти Україну,перемогти агресора  і здобути мир.

Джерело: http://chernivtsy.eu/

1