Ізраїль допоможе Україні створити нові ліси і посадити мільярд дерев по всій території країни

Ізраїль допоможе Україні створити нові ліси і посадити мільярд дерев по всій території країни

13.10.2021, 22:05

Нагадаємо, що в цьому році Президент України Володимир Зеленський підписав указ про збільшення лісових площ в країні. Що дозволить до 2024 року посадити мільярд дерев.

Уряд Ізраїлю і Єврейський Національний Фонд (KKL-JNF) підтвердили готовність допомогти в реалізації даної ініціативи. Єврейський Національний Фонд є найбільшою екологічною організацією в Ізраїлі, яка за свою багаторічну історію, досягла колосального досвіду в плануванні і створенні довговічних лісів. 

Арнау Фельман, заступник голови KKL-JNF на церемонії відкриття офісу найстаріший в світі Єврейського Національного Фонду (KKL-JNF Україна), зокрема, зазначив:

"KKL-JNF нещодавно відповіла на запит українського уряду про співпрацю, передачі знань і технологій для створення лісів і посадки мільярдів дерев по всій Україні в рамках державної програми з подолання кліматичної кризи. Це історичний момент, який символізує дружбу, яка існує між країнами ".

Президент Ізраїлю на урочистій церемонії наголосив : «Це унікальне замикання кола. Зрештою, Одеський комітет почав купувати землю (у арабів. - ред.)  в Ізраїлі ще до створення держави. В Одесі, насіння KKL-JNF, насіння сіонізму, були посіяні. Благополуччя єврейської громади, кожної єврейської громади тісно пов'язане з благополуччям Ізраїлю. Дякуємо тим, хто робить, дякуємо спільнотам, які займаються суспільними потребами, і хай благословить вас Бог на успіх».

І першою акцією роботи фонду стало створення Алеї Пам'яті з 80 дерев в Бабиному Яру, в пам'ять про трагічні події, що сталися восени 1941 року.

Нагадаємо, що у наступні 10 років, згідно із розробленим планом господарської діяльності у лісовій галузі, на Буковині мають суттєво скоротити заготівлю деревини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні офіційно почав роботу найстаріший в світі Єврейський Національний Фонд

1