Іван Гешко заявив про підтримку політики Президента України і в останній день пішов на вибори
Депутат Чернівецької обласної ради Іван Гешко (обраний від "Самопомочі") заявив, що подав заяву до ЦКВ для участі у дострокових парламентських виборах.
- Надзвичайно важливий день в моєму житті! Прийняв рішення взяти участь як самовисуванець, кандидатом на позачергових виборах народних депутатів України до Верховної Ради по 202 округу! (Кіцманський, Сторожинецький, Путильский, Вижницький р-ни). Можливість представляти талановитий Буковинський край в Київі залежить від Вашої підтримки дорогі друзі! Підтримую політику Президента України, підтримую Незалежніть Держави, рідну мову та кожного з Вас! З повагою Гешко Іван !
КОМЕНТАРІ (25)
Це від Продан Оксани підставний техкандидат, олігофен, а не кандидат,
Руслан К.
20 червня 2019 19:12
Ахаха, він лакові туфлі одягає під спорткостюм, буде ганьбити наш край у Раді)
Денис
20 червня 2019 19:33
Це ж бо якого През-а встиг підтримати й полюбити?
Антон
20 червня 2019 19:53
Правильно!! Дебі/ів до влади!
А нащо мозги? Нажимай кнопку і все, ой гарний буде "депутат"
Оленка
20 червня 2019 19:54
Пане Іван, подумайте добре, не смішіться, вам до нардепа, як козаку Гаврилюку.
Юрій
20 червня 2019 20:09
По ньому ж кримінальна справа є
Він гроші олімпійського комітету вкрав і будує хату в кіцмані
Забирає гроші, виділені на спортивні збори дітей-легкоатлетів і краде собі
Денчик
20 червня 2019 20:15
Знаю его давно.
Он сам хоть и глупый, но безобидный. Делает всё что скажет Чинуш
Вовчик СЖ
20 червня 2019 20:40
Знаю его давно.
Он сам хоть и глупый, но безобидный. Делает всё что скажет Чинуш
Вовчик СЖ
20 червня 2019 20:40
Какой слуга народа!???
Он слуга и раб черножопого Чинуша
Лижет ему ОЧКО
Всем известно
20 червня 2019 21:06
Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))
А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!
Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..
Соромно ...
Просто соромно
Отак то так
20 червня 2019 21:26
Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))
А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!
Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..
Соромно ...
Просто соромно
Отак то так
20 червня 2019 21:26
Почитав коментарі... поважає наш народ обранців))))
А навіщо такі як Гешко лізуть до влади?!
Вся область знає що він дурачок і не знає що Київ це столиця..
Соромно ...
Просто соромно
Отак то так
20 червня 2019 21:26
Продан!!!
Это чинуш и продан)))
Мощная ставка))
Йо
20 червня 2019 21:37
Какая ставка?!!
Он подтереть жопу себе не может!!
Що так, Микола?
20 червня 2019 21:57
Это подстава Рыбака, чтоб забрать голоса Фищука
Фищук тута?
20 червня 2019 22:35
Зачем это Рыбаку?
Он и так не проходит..
Лолиса
20 червня 2019 23:36
Нардепом станет Мойша (Миша)Мангер от Зе!!
Шалом Чернівці
20 червня 2019 23:54
Поклитару-народний обранець!!
Жуп
21 червня 2019 00:05
Поклітару -це технічний кандидат!!!
Як і тодеренчук, орендович, Фрей і навіть онтонюк з аграрної.
Відчувається рука кукловода.... з поліції !!!
Кицманский
21 червня 2019 07:42
Не округ, а карусель..
Більше половини кандидатів-підстава Тичини
За правду та волю!!
21 червня 2019 07:54
А карлійчук піде?
Кучер
21 червня 2019 08:32
Вітаю !
Не зовсім розумію ціль негативних коментів , але можу сказати багато бруду і неправди ,
якщо є питання , давайте питання особисто мені я обов'язково надам відповідь .
Іван Гешко
21 червня 2019 09:46
Так папа Карло давно прибитий ментами(бо взяточник) і буде пахати на мєнта...
Але гроші візьме від всіх і пообіцяє всім
Петя
21 червня 2019 11:56
Легко обливати брудом, коли з цього маєш вигоду. Я Івана знаю особисто, порядна людина. Всього добився сам, а не так як деякі. У Верховну Раду більше таких як він.
29 червня 2019 01:27
Зганьбити просто. Розкажіть що ви зробили для України. Чи проста заздрість з'їдає вас. Іван Гешко це гордісьть Кіцманьщини, Буковини, та всієї країни. В день нашої та його перемоги на окрузі, ми побачемо справжнього законотворця та патріота у стінах парламенту.
Орест
29 червня 2019 01:52