Журналісти ТВА проситимуть Папієва і обласну раду допомогти каналу продовжити ліцензію

Журналісти ТВА проситимуть Папієва і обласну раду допомогти каналу продовжити ліцензію

20.09.2013, 04:28

20 вересня, о 9.30 ранку, під стінами ОДА відбудеться мирна акція працівників телеканалу ТВА і всіх, кому не байдужа доля нового телебачення старого міста. Головна мета – звернутися до голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва та депутатського корпусу з проханням підтримати ТВА, звернувшись до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо продовження йому ліцензії на мовлення. 

Про це повідомили журналісти телеканалу на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook.

«Друзі, допоможіть відстояти ТВА, який опинився під загрозою знищення! Десятиліття ми створювали об’єктивні новини, висвітлювали проблеми та радощі кожного, допомагали тим, хто просив допомоги. Тепер нам потрібна підтримка кожного з Вас! Давайте разом звернемося до очільників краю, щоби вони висловили свою підтримку та не дозволили знищити Нове телебачення старого міста», - йдеться у зверненні журналістів телеканалу ТВА.

1


КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Viktor Dovganyhc

20 вересня 2013 01:48