Фищук закликав демонструвати єдність, щоб не дестабілізувати ситуацію в регіоні

Фищук закликав демонструвати єдність, щоб не дестабілізувати ситуацію в регіоні

20.11.2017, 22:02
Сьогодні, 20 листопада, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні – Наталією Щербанюк, Тетяною та Юрієм Аксенинами.
 
У конструктивному діалозі обговорено питання соціального захисту вразливих категорій, увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, зокрема спорудження меморіалу загиблим на Майдані Незалежності, національно-патріотичного виховання буковинської молоді. Щодо останнього наголошено на необхідності створення на Буковині вишкільного патріотичного табору для молодих людей.
 
Олександр Фищук охарактеризував ситуацію в області, зазначивши що зараз багато чинників можуть дестабілізувати ситуацію в регіоні, тому для досягнення спільної мети – розвитку Буковинського краю у всіх сферах -  необхідно демонструвати єдність, як це робили учасники Революції Гідності.
 
Окремо обговорено питання організації на теренах Чернівецької області проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Юрій Аксенин зазначив, що акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної Єдності з метою сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян та розвінчування міфів російської пропаганди. Олександр Фищук дав доручення створити організаційний комітет щодо належної підготовки до важливої акції та запевнив у тому, до облдержадміністрація всіляко сприятиме проведенню заходу.
 
Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищукнаголосив на необхідності проведення регулярних зустрічей з сім’ями загиблих Героїв, відтак, наступна зустріч відбудеться на початку грудня.
 
Джерело: прес-служба ЧОДА
1