Директор "Машзаводу" спростував інформацію щодо карної справи про побиття жінки
Гендиректор "Машзаводу" Віктор Сідляр спростував інформацію щодо відкриття кримінального провадження щодо нього, яке стосується побиття жінки.
Про це Сідляр повідомив у коментарі журналісту molbuk.ua
"Мені це не відомо. Я це вперше почув від вас", - сказав директор "Машзаводу".
Він зазначив, що правоохоронці востаннє до нього зверталися щодо надання пояснень по інциденту з керівником митниці Миколою Салагором.
"Правоохоронці просто взяли в мене пояснення по інциденту із Салагором, і все", - сказав Сідляр.
На запитання "Чи фігурувала в тому інциденті жінка?", Віктор Сідляр відповів:
"Не фігурувала. Це для мене дивно. Стільки пройшло часу, а тепер з’являється жінка".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях посеред вулиці побилися начальник митниці і директор заводу
Сідляр хотів, щоб Салагор відчув себе простим смертним
Як відомо, за інформацією з власних джерел, проти директора "Машзаводу" в Чернівцях відкрили карну справу за фактом побиття жінки.
За інформацією джерела, найімовірніше, інцидент з нанесенням тілесних ушкоджень жінці виник під час конфлікту Сідляра з керівником обласної митниці Миколи Салагора.
"Очевидно, жінка могла випадково потрапити під "гарячу" руку Сідляра", - повідомило джерело.
Як відомо, минулого тижня на вулиці Шипинській у Чернівцях побилися керівник обласної митниці ДФС Микола Салагор і директор "Машзаводу" Віктор Сідляр.
Джерело: molbuk.ua



