Десять тисяч кілограмів продуктів -  для наших хлопців в зону бойових дій (фоторепортаж)

Десять тисяч кілограмів продуктів - для наших хлопців в зону бойових дій (фоторепортаж)

03.09.2014, 21:33

Благодійним фондом Руслана Панчишина, що активно допомагає воякам Збройних Сил України, які перебувають у зоні бойових дій зібрано десять тисяч кілограмів продуктів і велику кількість медикаментів. У фонді уточнюють - ПЕРШИХ десять тисяч кг. Отже далі обов'язково буде. Голова фонду Руслан Панчишин щиро дякує усім, хто долучається до цієї справи!

1


КОМЕНТАРІ (7)

Люди несуть дапомогу,а ця гнидка Панчишин вже і на цій біді ПІАРиться до виборів

ГАНЬБА!

avatar

Семен

03 вересня 2014 20:02

Пізд..ти не мішки носити!Зроби хоч щось добре,а не поливай брудом тих,що роблять!

Мододець Панчишин.Дуже багато людей хоче допомогти армії,але не має можливості це передати чи довезти.Побільше б таких людей які долучаються до такої справи!В кожному селі є люди які хочуть допомогти,а не знають кому передати і як!

avatar

А ти Семен,що зробив?

03 вересня 2014 20:15

ти сЦука в мене б і мішки поносив тварь! але на все свій час

таких ПІАРних виблюдків коли повернемось піз///ти привселюдно будем на Майдані коло Церки...аж буде гудіти

avatar

до уйоб///ка 03 вересня 2014 20:15

03 вересня 2014 20:26

Люди!!! Якщо ви люди. Побійтеся Бога! Звідки така ненависть не до ворога, а до ближнього? Кожний добрий вчинок на користь нашої армії заслуговує на вдячність. Робіть щось своє, а не кляніть чи погрожуйте. Роботи всім вистачить. Тоді не буде коли сваритися.  

avatar

Схаменіться!!!

03 вересня 2014 20:29

буде вам ПІАРники і дощечки з цвяшками,і дерибан гуманітарки,і людські харчі та добро під вивіскою всяких піндосних фамілій

буде ....

Ганьбу цю невідмиєте від себе ніколи,паскуди ПІАРні

avatar

Семен

03 вересня 2014 20:52

Ти дуже крутий напевно,бо так страшно всім від твоїх погроз!Ти напевно під спідницею сидиш і пишеш коменти.Думаєш,що повернешся або вілизеш з під неї то всіх налякаєш).Настоящий страшний клоун!

avatar

До клоуна Семена

03 вересня 2014 22:48

Очивидно одне, де б він не "сидів" Семен написав ПРАВДУ! Про яку все частіше можна почути в місті та селі

гарного всім дня

avatar

До 33:48, Нінель