Депутати Чернівецької обласної ради передбачили майже 411 млн. грн. видатків для освітньої галузі краю
Прийнявши рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік», депутати Чернівецької обласної ради передбачили майже 411 млн. грн. видатків для освітньої галузі краю. Так, обсяги видатків загального фонду у порівнянні з 2017 роком збільшено більш, ніж на 70%, на 88% зросли обсяги видатків спеціального фонду. Освітня субвенція для утримання 39 освітніх установ обласного підпорядкування у порівнянні із 2017 роком зросла майже на 40% й становить понад 411 млн. грн. Також за рахунок використання коштів бюджету розвитку у 2018 році, зокрема, передбачено здійснити ремонт, у тому числі капітальний, у низці закладів освіти області на загальну суму майже 6 млн. грн.
- Джерело: Прес-служба обласної ради
- ДОВІДКОВО:
Видатки міського бюджету у Чернівцях у 2018 році становитимуть понад 2,6 мільярда гривень. Майже 37% з них буде спрямовано на освіту, 30% – на соціальний захист, 12% – на капітальні ремонти та придбання обладнання, майже 7% – на житлово-комунальне господарство. Про це повідомили в фінансовому управлінні міської ради.
984,8 млн. грн. планується спрямувати на освіту, 336,2 млн. грн. – на охорону здоров’я, 28,2 млн. грн. – на культуру, 26,4 млн. грн. – на фізичну культуру і спорт.
На соціальний захист та соціальне забезпечення передбачено 796,2 млн. грн., в тому числі за рахунок субвенцій з державного бюджету – 675,6 млн. Грн.
На житлово-комунальне господарство, ремонт та утримання доріг планується спрямувати 177,1 млн. грн.
На відшкодування відсотків мешканцям, ОССБ та ЖБК за "теплими кредитами", що взяті на заходи з підвищення енергоефективності, передбачено 1,5 млн. грн.
На капітальний ремонт, реконструкцію та придбання обладнання планується спрямувати 314,6 млн. грн. за рахунок коштів бюджету розвитку.
На реалізацію проекту "Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери в м. Чернівцях" передбачено 110,4 млн. грн., в тому числі за рахунок кредиту міжнародної фінансової організації "Північна екологічна фінансова корпорація" (NEFCO) – 105,2 млн. грн.
9,6 млн. грн. заплановано в міському бюджеті на 2018 рік на реалізацію 27 проектів бюджету ініціатив чернівчан.




КОМЕНТАРІ (1)
Пане унгурян, читайте мій "привіт" до вас на сторінці Букінфо. Не розумієтеся в освіті, пане, то і не пишіть дурниць і брехні..
Юрій
23 грудня 2017 15:05