Депутати Чернівецької міськради просять правоохоронців дати оцінку діям ПАТ "Апекс–Банк", який заблокував рахунки водоканалу
Депутати Чернівецької міської ради звернулись до правоохоронних органів та Національного банку України з проханням дати оцінку діям ПАТ "Апекс–Банк", у якому обслуговується КП "Чернівціводоканал". За відповідне протокольне доручення голови міськради сьогодні під час сесії проголосували народні обранці.
13 листопада 2014 року Чернівецьким окружним адміністративним судом було винесено ухвалу, якою зупинено дію постанови від 10 листопада 2014 року про арешт коштів боржника КП "Чернівціводоканал", які містяться на рахунках банків, зокрема ПАТ "Апекс-Банк".
Не зважаючи на отриману ухвалу суду та факт проведення платежів КП "Чернівціводоканалом" в період з 13 по 26 листопада 2014 року через ПАТ "Апекс-банк", 27 листопада 2014 року рахунки комунального підприємства без жодних підстав для вчинення таких дій були арештовані.
Депутати також порадили комунальному підприємству вирішити питання щодо зміни банківської установи.
БукІнфо



