Комунальне рабство чернівчан: чому та для кого так вправно старались Антоніна Бабюк та Володимир Середюк?

Комунальне рабство чернівчан: чому та для кого так вправно старались Антоніна Бабюк та Володимир Середюк?

29.03.2019, 12:57

Управлінські компанії, які взяли у комунальне рабство сотні будинків у Чернівцях мають не мало скелетів у своїх шафах. Програма "Наскрізь", детально дослідила діяльність тих людей, які мали стосунок до того, аби все комунальне передати до приватних рук. У новому випуску журналісти телеканалу ТВА продовжують розкривати скандальні подробиці оборудок тимчасової влади в місті.

 Відкритим залишилось питання: чому та для кого так вправно старались Антоніна Бабюк та Володимир Середюк. Як виявилось, прізвище помічника депутат міської ради Віталія Михайлішина, а саме Дмитра Паладяна фігурує у цьому скандалі.

  Тож хто ще стоїть за, так званим, комунальним рабством у місті, дивіться у новому випуску програми «Наскрізь». 

Джерело: ТВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Права споживачів абсолютно не захищені законодавчо - експерт

ДОВІДКОВО: 

З управлінськими компаніями у Чернівцях, які неретельно виконують свою роботу, будуть розривати договори. Про це повідомив в ефірі програми «Ранковий серфінг» на радіо Буковинська Хвиля 100.0FM секретар міської ради Василь Продан:
 
– Управлінські компанії – це десь КЖРЕПи, десь приватні підприємства. Маємо проблему з управлінськими компаніями, які прибирають територію колишніх 6, 5, і 14 КЖРЕПу. Я думаю, що незабаром будемо розривати договори. Люди не справляються з роботою, хоча казали, що виправляться, наймуть працівників, техніку. 
 
Ми давали термін, шанс, однак покращення не було. Іншого шляху як розірвати договори немає. Потрібно укласти з тими людьми, які вміють і знають, як працювати.
 
Посадовець відзначив, що водночас у Чернівцях є компанії, які гарно справляються зі своїми обов’язками:
 
– Мені подобається, як працює «Регіонцентр», «Порядок в домі», КЖРЕП №4. Люди вміють і добре виконують свою роботу, - повідомляє http://promin.cv.ua/
 
1