Чернівецький депутат «засвітив» партію «Наш Край» колишніх регіоналів і тушок, як владний проект

Чернівецький депутат «засвітив» партію «Наш Край» колишніх регіоналів і тушок, як владний проект

19.10.2015, 23:38

Старійшина депутатського корпусу на Буковині, депутат Чернівецької обласної ради Георгій Березовськй під час останньої сесії привідкрив таємницю над деякими закулісними домовленостями влади і частини партій.

Виступаючи  на останньому пленарному засіданні сесії обласної ради, Герой України, директор Сторожинецького сільськогосподарського кооперативу «Колос» пан Березовський, зокрема, висловив жаль з приводу того, що не може балотуватися до нового складу ради від так званої партії влади. Попри те, що за майже півстоліття своєї депутатської діяльності завжди був, є і хоче бути надалі разом із владою.   

Проте цього разу, за словами 80-річного громадського діяча, представник владної партії порадив йому балотуватися від "Нашого Краю", бо то також влада. Колеги по депутатському корпусу зустріли одкровення політика гучним дружнім сміхом.

- Але партія влади сказала, знаєш, йди туди, у "Наш Край", це тоже наш край, наше село... 

 

Георгій Березовський не назвав прізвище свого владного співрозмовника, який відрекомендував йому партію "Наш Край", де повно колишніх регіоналів і тушок, провладною. Однак з огляду на те, що «Народний фронт» - партія прем'єр-міністра участі у місцевих виборах не бере, суто владною можна вважати тільки партію Президента – «БПП-Солідарність». В Чернівецькій області осередок партії очолює перший заступник голови Чернівецької ОДА Володимир Куліш.

Нагадаємо, першим кандидатом у депутати до Чернівецької обласної ради у виборах депутатів до місцевих рад, що відбудуться 25 жовтня 2015 року є екс-регіонал Михайло Гайничеру.   

У списку також представлені старійшина депутатського корпусу, директор СГК «Колос» Георгій Березовський, директор обласного комунального підприємства "Центр комунального майна" Олександр Ванзуряк, голова профспілкової організації КП МТК "Калинівський ринок" Олександр Дерус, генеральний директор ТзОВ  «Галс-ЛТД» Володимир  Завадовський, кореспондент  газети "Урядовий кур'єр" Світлана Ісаченко, головний лікар  КУ «Новоселицька ЦРЛ» Валерій Калараш, заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин Маніліч, голова Чернівецького обл.територіального відділення Антимонопольного Комітету України Віктор Мотуляк, головний лікар Сторожинецької ЦРЛ Матвій Плегуца, приватний підприємець Петро Ротар, директор  ТОВ "Роднічок" Іван Семенюк, головний лікар Чернівецької обласної лікарні Володимир Ушаков та інші.

Фото: Чернівецький промінь

1