Чернівецька область у переліку регіонів, де на ремонти різного рівня витратили найменше бюджетних коштів
У рейтинзі витрат на ремонти доріг та інші ремонти 2019 — 2020 років, який склала громадська організація “Антикорупційний штаб” в рамках “Карти ремонтів”, Чернівецька область посіла одне з останніх місць.
Лідерами за видатками на ремонти є Київська область та місто Київ (93,1 млрд грн на ремонти), Дніпропетровська область (49,9 млрд грн) та Запорізька область (34 млрд грн).
Найменше ж на ремонти різного рівня витратили бюджетних коштів у Херсонській (8,3 млрд грн), Кіровоградській (7,6 млрд грн) та Чернівецькій областях (5,0 млрд грн).
Загалом на ремонти, відновлення та реконструкцію різних об’єктів на сусідній Львівщині витратили 30,6 мільярда гривень бюджетних коштів. На ремонти в сусідній Тернопільській області скерували 12,1 мільярда гривень, а в Івано-Франківській — 16,1. Кількість видатків на ремонти в кожній області майже корелюється з кількістю населення в регіоні: що менше населена область, то менші видатки - і навпаки.
Повний рейтинг за областями та інфографіку ви можете подивитись в додатках до листа.
Джерело: (dailylviv.com)



