«Батьківщина» вимагає припинити тотальні фальсифікації при підрахунку голосів

«Батьківщина» вимагає припинити тотальні фальсифікації при підрахунку голосів

18.07.2016, 18:10

Партія «Батьківщина» заявляє про масові фальсифікації під час підрахунку голосів на всіх округах, де 17 липня відбулися проміжні вибори до Верховної Ради, і вимагає припинити маніпуляції.

 Заява партії «Батьківщина»

             За результатами паралельного підрахунку голосів, який провели наші штаби, кандидати від «Батьківщини» впевнено перемагають щонайменше у трьох округах: 151-му на Полтавщині (Руслан Богдан), 183-му на Херсонщині (Юрій Одарченко) та 206-му на Чернігівщині (Юрій Власенко).

            Разом з тим, інформація, яку ми отримуємо від штабів в усіх 7 округах, свідчить, що партія влади вдалася до відвертих фальсифікацій після закриття дільниць, під час підрахунку голосів

            Прокуратура і поліція, інші правоохоронні органи – ви не повинні сприяти фальсифікаціям на виборах, ви мусите припинити бути спільниками бандитизму, який розгорнула партія влади!

            Якщо звання гаранта Конституції щось значить для Президента, він мусить негайно зупинити свавілля і беззаконня, які почалися в округах.

Прес-служба обласної організації партії ВО "Батьківщина"

1