Агітатори Віталія Михайлішина розповіли про прямий підкуп виборців готівкою та продуктовими пакетами?
19 жовтня по вулиці Південно-Кільцевій поблизу будинку 5В спостерігач ОПОРИ поспілкувався із агітаторами кандидата Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів). Агітатори, зокрема, розказали й про прямий підкуп виборців готівкою та продуктовими пакетами. Розмова зафіксована на відео.
Відео - http://youtu.be/oD44w4tCdSM
Того ж дня близько 19.00 спостерігач ОПОРИ був свідком того, як до багатоповерхівки за адресою вул. Південно-Кільцева 11А прибула група з 4-х людей, двоє з них були представниками ветеранської організації. Вони розносили по квартирах пакунки з продуктами та говорили, що допомогу їм в здійсненні цього надав Віталій Михайлішин.
Віталій Михайлішин прокоментував спостерігачу ОПОРИ цю інформацію так: «Це провокація, я не маю до цього ніякого відношення. Усе, що я роблю - роблю відкрито». Віталій Михайлішин також не вважає, що це масштабна провокація: «Думаю, провокатори обрали, наприклад, 5 точок в різних кінцях міста, щоб це здавалося масовим».
ОПОРА закликає виборців не продавати свої голоси. А людей, які здійснюють прямий підкуп виборців, припинити чинити кримінальний злочин.
За коментарями звертайтесь:
Назар Тимощук,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області,
063 628 67 71, [email protected]
Прес-секретар Чернівецького представництва Громадянської Мережі ОПОРА,
Григорій Сорочан
063 628 67 72, [email protected]




КОМЕНТАРІ (16)
не переконливо! провокація. аж гидко
Ольга Перега
20 жовтня 2012 18:52
Хєрня якась. Де про прямий підкуп розказують?
В сюжеті кажуть, "ми таким не займаємось, але чули...". І хлопці такі: "Ми теж чули, але не можем знайти тих, хто підкупає!"
В заголовку: розказують про підкуп! Ага, всі чули, ніхто не бачив.
Мля, я чув, що 21 грудня кінець світу, всьо п...здець, можна ващє на вибори не ходить.
Армагєддон, мля!
20 жовтня 2012 19:03
Отож. Жінка каже "Я б залюбки пайки розносила, так не дають - кажуть газети розповсюджувати". А журналісти кричать "прямий підкуп!".
Журналісти - такі типові журналісти...
Ігор
20 жовтня 2012 19:17
в европейських країнах на які ми так рівняємось політик би вже 10 раз подав в суд на це видання за безпідставне звинувачення. в нас так не прийнято, тому журналісти собі таке і дозволяють. таке враження що жовту пресу читаю
небайдужа
20 жовтня 2012 19:26
"а ми дістали на два місяці роботу і нам добре..." філософія бидла
Вадим Пелех
20 жовтня 2012 19:44
Не обращайте внимания на эту фигню. Это тот же дебильный голос с молдавским акцентом, который устраивал провокацию в церкви. Полная фигня -пацан никакой.Полный тормоз.
Руслан
20 жовтня 2012 19:47
а ты не быдло ,Пелех ? ты сам на каких уродов работаешь, и тебе еще варежку открывать,придурок ? :))))))) Одно оправдание , таких как ты на нормальную работу не возьмут
Руслан Пелеху
20 жовтня 2012 19:50
так він же жартує))
Руслану
20 жовтня 2012 20:07
чого дивуватися??? пан Федорук, здається, взагалі нічого не робить, окрім як поливає брудом опонента. пане Федорук, Ви б краще рівнялися на Віталія Михайловича - людина з почуттям власної гідності і обов"язку перед чернівчанами - працює і вирішує конкретні проблеми - йому ніколи відволікатися на брудну критику. беріть з нього приклад, бо ваша недостойна поведінка відвертає від вас навіть найширіших ваших прихильників.
Даринка
20 жовтня 2012 20:18
І ви ще варнякаєте, що Федорук поливу чорну робить? Та подивіться які ви самі чорнороті, козли. Це раз. А, по друге, це що Федорук зловив цих підкупщиків? Там же ж ясно написано, що ОПОРА записала. Є імена під інформацією, люди не ховаються як ви за ваші анонімні поганяла з місця біля параші (пардон) європейського кандидата. Суки, перетворили за бабки місто на якийсь відстой і ще вякають тут. правильно Мельничук каже, що мережу НКВД відроджують. Брись, скаты.
от тупі боти
20 жовтня 2012 20:58
слышь ты холуй бурбаков. чего расукарекался
холую бурбаков
20 жовтня 2012 22:06
Підкупи справді є, зокрема серед студентів ЧНУ, БДМУ, КНТЕУ, БДФА. Гроші роздють безпосередньо через студентські профспілки і їх голів.
Ігор-ЧНУ
20 жовтня 2012 23:52
Чернівчанин!!!
Нехай не здригнеться твоя рука.
Голосуй за Батьківщину, за Федорука.
Не дай регіонам пройти у владу,
Віддай голос за народну раду.
123
21 жовтня 2012 09:34
Чернівчанин!!!
Нехай не здригнеться твоя рука.
Голосуй за Батьківщину, за Федорука.
Не дай регіонам пройти у владу,
Віддай голос за народну раду.
123
21 жовтня 2012 09:34
я смотру, здесь те же боты недоразумения, что и на букинфо. даже фразы копипастят. продажные свининьи на службе у марионетки ПР
да уж
21 жовтня 2012 09:51
люди на кого ви схожі! одні за бурбаків та федорука інші за Михайлішина. у кожного своя думка, та нащо тут ображати один одного!!! я наприклад не вірю що це правдива інфа,. але це не через те що я підтримую михайлішина. ні. взагалі за федорука голосувала.. зараз буду за опору. але це не означає що я буду поливать брудом когось! схаменіться!
капець
21 жовтня 2012 15:57