Бурбак казав правду: відремонтувати автошлях Житомир - Чернівці обіцяють до кінця вересня (+ВІДЕО)

Бурбак казав правду: відремонтувати автошлях Житомир - Чернівці обіцяють до кінця вересня (+ВІДЕО)

12.05.2018, 12:21

Народний депутат України Максим Бурбак разом з головою Хотинської РДА Петром Допіряком та керівником Служби автомобільних доріг Чернівецької області Ігорем Гахом проінспектували стан виконання капітального ремонту автомагістралі державного значення Житомир-Чернівці, а саме відрізку шляху від повороту с. Керстенці до с. Недобоївці Хотинського району. 

Загалом для Хотинщини в 2018 році виділено на ремонт доріг 14,2 млн грн. Поточний ремонт проводитимуть на ділянці дороги Хотин–Атаки (від кільцевої розв‘язки з боку цього села до райцентру) протяжністю 1 кілометр (вартість робіт – 5 мільйонів гривень). Також поточний ремонт здійснять на дорозі Хотин–Рукшин–Клішківці у межах Рукшина – це 1,6 кілометра (6 мільйонів гривень).

Щодо автошляхів із гравійним покриттям. На дорозі Данківці–Круглик–Ярівка намічено поточний ремонт на двох ділянках: від Ворничан до Пашківців та у Пашківцях протяжністю 3,2 кілометра (2,6 мільйона гривень). Такий же ремонт чекає під‘їзд до Ворничан з боку Чотирьох Корчм на відтинку 1 кілометр (0,6 мільйона гривень).

На засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогу Н-03 Житомир - Хмельницький - Чернівці "Укравтодор" назвав серед пріоритетів 2018 року

 Нове фінансування

 Ще минулого року Уряд розпочав масштабну реконструкцію українських доріг. Протягом 2017 року було відновлено більше 2 тис. км автошляхів. Цього року Уряд виділяє рекордні 45,7 млрд грн на ремонт і будівництво доріг за принципово новими стандартами якості. Також очікуються додаткові надходження – до 6 млрд грн – від “Митного експерименту” на місцеві дороги. Загалом програма до 2033 року передбачає обсяг фінансування близько 298 млрд грн за рахунок різних джерел фінансування.

 Нові стандарти

 Запроваджуються нові будівельні норми за європейськими стандартами. Загалом, уже цього року плануються роботи на 218 об’єктах. Це понад 3 тис. км відновлених доріг за новими стандартами. Передбачається закупівля нової якісної дорожньої техніки та підготовка висококваліфікованих кадрів.

 Новий контроль якості

 За 2017 проведено моніторинг на 211 об’єктах. На 32 (15%) були виявлені недоліки. На 18 (56%) об’єктах недоліки ліквідовані. З 2018 року запроваджується новий 4-рівневий контроль якості реконструкції і будівництва доріг. Збільшення термінів гарантійних вимог для: не менше 5 років для середнього поточного ремонту, не менше 10 років – для капітального ремонту автошляхів. Недоліки, виявлені в результаті перевірки якості робіт на раніше відремонтованих дорогах, мають бути виправлені за кошт підрядників – виконавців робіт.

 Що отримає економіка країни в результаті запровадження Програми

 Сумарний економічний ефект для національної економіки від реалізації Програми за всіма вищенаведеними критеріями становитиме близько 984 млрд грн. Виконання Програми сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення: буде створено 55 тис. робочих місць у дорожній галузі, будівельній індустрії, дорожньому машинобудуванні та сфері обслуговування об'єктів придорожньої інфраструктури.

 Які ключові дороги будуть відновлені

 Загалом, 5 років виконання ремонтів за маршрутним принципом дозволить здійснити роботи за основними напрямками міжнародних коридорів.

Окрім доріг міжнародного значення, планується ремонт на таких напрямках: Н-03 Житомир – Чернівці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Максим Бурбак: Спільними зусиллями відновлюємо дорожню інфраструктуру Чернівецької області

На ділянку Чернівці – Атаки планується спрямувати 400 млн. грн: Бурбак сподівається, що дорогу ремонтуватимуть оперативно і чесно

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

1


КОМЕНТАРІ (1)

Що за ремонт дорігд якща заїзд у вулицю перекопаний и ніяких труб туди не ставлять?! Там взагалі то люди з автомобілями проживають, а проїзду немає вже тиждень. ..

avatar

ХХХ

14 червня 2018 19:01

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.