Проти митаря Салагора зіграли  румунською картою

Проти митаря Салагора зіграли румунською картою

04.02.2016, 23:19

Принаймні такий висновок можна зробити з інформації, яку поширює у ФБ ініціатор акції "Повстання румун Буковини" Ігор Жижиян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші наслідки перекриття кордону вже є: прокуратура відкликала клопотання про обрання ініціатору запобіжного заходу

Наявність у громадянина України паспорта громадянина Румунії не звільняє його від сплати всіх митних платежів, - Чернівецька митниця ДФС про перекриття дороги

 

 

1


КОМЕНТАРІ (10)

Звертаюсь до дебіла-провокатора та сепаратюги, який оголосив себе новим "смотрящим" Буковини від себе особисто і більшості українців,яких ти називаєш баранами-заспокойся,дурню, ніхто не сприймає тебе хворого серйозно,це сезонне загострення. Полікуйся, тільки не бери липовий лікарняний!

avatar

буковинець

04 лютого 2016 22:09

А ви део дивились? На мій погляд сепаратизмом тут і не пахне...

avatar

Олексій

04 лютого 2016 23:08

для буковинця... якщо ти себе більшістью рахуеш-то прям наполеон... за всі відписуеш по сайтам ...кого не сприяють всерьоз -по всім сайтам не освітлюють)))

avatar

Микола Петіченко

04 лютого 2016 23:09

"відео" , пробачте.

avatar

Олексій

04 лютого 2016 23:10

"Ай моська! Знать она сильна, что лает на слона!"

avatar

Крилов

05 лютого 2016 08:12

Пане Ігорю! В Сокирянах є кар"єр. Якщо б я був прокурором області я би влаштував тебе на пару років туди на роботу.  За все потрібно платити..........

avatar

влад

05 лютого 2016 08:39

Жужуяна зовсім шиза замучила. Неділю тому писали, що Салогор в реанімації, а цей дурень шукає липові лікарняні. Та таких дуріків ніхто навіть всерйоз не сприймає, а йому здається, що від нього хтось ховається. Дохтори, а може це манія величі, може йому на Мусорського до психлікарні потрібно ?

avatar

!!!

05 лютого 2016 09:17

Питання до сайту: розумію, що buknews намагається висвітлювати події об'єктивно, але так цитувати брєдні цього ненормального - явний перебор. З жахом чекаю, що почнете публікувати виступи Веніаміна Веніаміновича на сесії міської ради. 

avatar

Кирило

05 лютого 2016 09:58

А як Ви взагалі відноситесь до виступів , як їх назвав Забродський, клоунів ? Та чи є якісь методи боротьби з таким явищем, окрім того, що викинути з зали засідань ?

avatar

Кирилу

05 лютого 2016 10:20

Всьому своє місце. Але останнім часом міська рада все більше нагадує цирк. Мало того, що більшість депутатів забули для чого їх виборці обрали і граються в містечкову політику, так ще й на манежі появилися містечкові самашедші. Чого тільки вартує Веніамін Веніамінович - 100-відсотковий клоун з манією величі. Однак, я вітаю на сесіях міської ради тих чернівчан, які нагадують депутатам, для чого їх обрали чернівчани. В першу чергя я маю на увазі учасників АТО, які заслужили право бути почутими.

avatar

Кирило

05 лютого 2016 19:43