Перша пішла! голова Митної служби України повідомив про створення Буковинської митниці  (ОНОВЛЕНО)

Перша пішла! голова Митної служби України повідомив про створення Буковинської митниці (ОНОВЛЕНО)

06.11.2019, 13:57

Глава Митної служби Максим Нефьодов на своїй  Facebook-сторінці повідомив про створення нової структурної одиниці – Буковинської митниці.

Нагадаємо, під час свого робочого візиту до Чернівецької області 24 жовтня Нефьодов повідомив про те, що нова Буковинська митниця має запрацювати у місячний термін.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня Вадул-Сіретська митниця у селі Черепківці або ВАТ «Електронмаш» у Чернівцях: уряду надали список приміщеннь, де може розміститись митниця
 
Наразі виконує обов’язки керівника Ілля Самушко. Він працював начальником митного поста Чернівецької митниці ДФС. Буковинська Митниця зареєстрована за адресою Руська 248 М, де була розташована раніше.

Журналісти UA: Буковина запитали голову Нової митниці Максима Нефьодова, коли працівників митниці почнуть переводити у нову структуру.

"Як тільки Кабінет Міністрів покладе на Держмитмлужбу повноваження. Тоді ДФС припиняє працювати, починає працювати Нова Митниця. Думаю, з наступного тижня." – відповів він.

Максим Нефьодов оголосив про створення нової Буковинської митниці

 

Як працюватиме нова митниця, хто її очолить, і кому слід очікувати на кадрові чистки в митній структурі, кореспондент molbuk.ua поцікавився у керівника Митної служби Максима Нефьодова.
 
Кого звільнять, а хто залишиться?

Глава Держмитслужби анонсував "дуже суттєві кадрові чистки серед вищого керівництва Чернівецької митниці". До нової Буковинської митниці не потрапить на посаду керівник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор, запевнив Нефьодов.

Щоправда, кого ще буде звільнено із посад на Буковині, керівник Митної служби не повідомив.

"Не готовий говорити. Не коректно мені коментувати по прізвищах. Але в мене меседж, який я давав під час візиту до Чернівців, і висловлював на всіх селекторних нарадах, дуже простий – зараз закінчуються останні тижні роботи ще старої митниці ДФС. І, власне кажучи, це останній шанс для людей показати себе. Хто продемонструє себе надійним, ефективним, чесним і професійним працівником, звичайно, може не хвилюватися за своє робоче місце, адже він буде переведений в Держмитслужбу на постійну основу. Ми будемо шукати можливості залучення до роботи найкращих кадрів", – сказав Нефьодов

На запитання, чи від моменту візиту глави Держмитслужби на Буковину він помітив якісь позитивні зміни у роботі Чернівецької митниці, Нефьодов дав відповідь:

"Ми оцінюємо. Але про результат наразі я не готовий ще сказати".

Як набиратимуть на роботу в митницю?

На керівні посади у новоствореній структурі буде оголошений кадровий конкурс. Глава Держмитслужби зауважив, що "чесні й професійні працівники митниці" обов’язково продовжать свою діяльність у Буковинській митниці.

Що означає створення нової Буковинської митниці: пояснює Максим Нефьодов


"Переважна більшість митників перейде зі старої в нову структуру, – каже Максим Нефьодов. – Ми ж не можемо зупинити митницю. І насправді я переконаний, що більшість працівників готові працювати чесно. А щодо вищих посад, у тому числі, на керівника митниці, звичайно буде оголошений конкурс".

Хто зараз очолює нову митницю?

Наразі Буковинською митницею Держмитслужби керує Самушко Ілля Костянтинович. Максим Нефьодов пояснив, що це – тимчасове керівництво структури, яке незабаром буде змінено.

"Всі хто приїхав реєструвати митницю, знають, що вони лише технічно виконують обов’язки. І в них теж є можливість зарекомендувати себе, піти на конкурс, на якому визначать переможців", – сказав Нефьодов.

"Зараз технічним керівником є пан Самушко. А стосовно того, хто буде очолювати структуру довгостроково – буде проведено конкурс, на який, звичайно, у кожного буде право податися. І він буде обирати найкращого працівника", – додав глава Держмитслужби.

Коли припинить роботу "стара" митниця?

Після того, як розпочне свою роботу ліквідаційна комісія, почнеться процес припинення роботи Чернівецької митниці ДФС. Максим Нефьодов очікує, що нова Буковинська митниця запрацює у грудні 2019 року.

Що означає створення нової Буковинської митниці: пояснює Максим Нефьодов


"Тим часом стара юридична особа буде ліквідовуватись. Там є певні процеси, вони бюрократичні й не супершвидкі. Будуть прийматися претензії від третіх осіб, будуть врегульовуватись усі борги тощо. І за цей час юридична особа буде ліквідована".

Де знаходитиметься нова Буковинська митниця?

Під час свого візиту на Буковину Максим Нефьодов дав доручення місцевим посадовцям упродовж тижня надати пропозиції щодо приміщень, в які можна переселити митницю. Нефьодов і прем’єр-міністр Олексій Гончарук тоді висловили обурення, що Чернівецька митниця орендує приміщення під адміністративний корпус у приватної фірми.

Нефьодов сказав, що Чернівецька ОДА вже надала пропозиції щодо нових приміщень, однак вони ще обговорюються.

"Вони справді надіслали кілька варіантів. Я зараз попросив нинішнє керівництво Чернівецької митниці вивчити ці варіанти, і сказати, які варіанти їм найкраще підходять", – сказав М. Нефьодов.

До речі, новостворена структура – Буковинська митниця – нині юридично зареєстрована за тією ж адресою, що й "стара" митниця: м. Чернівці, вулиця Руська, 248-М.
 
1