Закиди Ольги Кобевко на адресу обласної лікарні у розпродажі старовинної австрійської черепиці 'Авто-майдан' вважає безпідставним

Закиди Ольги Кобевко на адресу обласної лікарні у розпродажі старовинної австрійської черепиці "Авто-майдан" вважає безпідставним

26.05.2016, 23:57

Нещодавно в багатьох засобах ЗМІ та інтернет-ресурсах було надруковано матеріал, який в черговий раз направлений на дискредитацію лікарів та мед закладів нашого міста. Чого лише вартує кричуща заява Ольги Кобевко про розпродаж австрійської черепиці лікарями Чернівецької обласної лікарні.  З тих пір, як «АВТО-МАЙДАН» став на захист лікарів нашого міста, до нас почали звертатись багато медпрацівників, які постраждали від морального та психологічного тиску комісії під керівництвом псевдо-реформатора медицини Ольги Кобевко.

 Про це повідомляє прес-служба ЧОО ПП "Авто-майдан".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В обласній лікарні, з даху якої розпродали старовинну австрійську черепицю, замітають сліди оборудки, - джерело

Ми вирішили самі розібратись в даній ситуації, та звернулися в Чернівецький обласний департамент охорони здоров’я в Чернівецькій області, щоб нам надали пояснення з приводу цього конфлікту.

Перше, що нас цікавило – причина заміни покрівлі приймального покою інфекційного відділення. Як з’ясувалось, в результаті буревію 27.05. 2015 року частина дерева впала на дах будівлі, внаслідок чого черепична покрівля була частково зруйнована (надано офіційний документ). Оскільки лікарня, заснована в 1886 році - черепиця прослужила 130 років, в результаті чого на ній утворились обломи, сколи і тріщини. Комісія (до складу якої входять не лікарі, а фахівці) визначила її придатність на 10%, не більше.

По завершенню ремонтних робіт (заміна покрівлі) був складений акт на повернення матеріалів від демонтажу. Після цього один зі співробітників лікарні звернувся з проханням продати йому неконденційну черепицю.  Після детального огляду черепиці (площа якої - 438 кв.м.) він відмовився купувати її в зв’язку з її непридатністю. Офіційна інформація з акту на повернення матеріалів після демонтажу: черепиця 438 кв.м., з них придатна 48 кв. м., непридатна – 390 кв.м.. Чому пані Кобевко звинуватила лікарів в тому, що вони оцінили черепицю в суму 400 грн? Тому що придатної черепиці було тільки 48 кв. м. .

Головний лікар Чернівецької обласної клінічної лікарні В. І. Ушаков сам проявляє ініціативу у створенні комісії для повторного обстеження черепиці, щоб ще раз перевірити плитку на придатність для подальшого використання, та зняти незаконні звинувачення пані Ольги в сторону керівництва лікарні. Суть проблеми, яку пані Кобевко винесла на загал громадськості, дорівнює нулю.

   1. Плитку ніхто не продав і не вкрав. Вона знаходиться в дворі лікарні, що добре видно на фото.

   2. Звинувачення проти лікарів в даній ситуації являються черговою, безпідставною піар-акцією Ольги Кобевко.

Адміністрація лікарні не заперечує щодо пропозиції заступника міського голови О. Паскаря про безоплатну передачу місту демонтовану черепицю, яка наразі знаходиться на території лікарні.

Черговий міф про корумпованість у медицині в Чернівецькій області знову розвіяло. Далі буде. 

1


КОМЕНТАРІ (14)

А хіба хтось сумнівався що олька кобеко .........

ГАНЬБА (видалено адміном) !!!

avatar

Знахар

26 травня 2016 21:16

 "Яблоко  от  яблони  далеко  не  падает"!   Эта  поговорка   очень  точно характеризирует   семью  Кобевко  и  их  примака,   (видалено адміном)  Жижияна.   С  целью  вырвать  "копейку"  или  "выдвинуться"  во  власть,   эта  сборная  "солянка"  готова  вогнать  " в  гроб"  родную  мать.  А  здесь - чужие  люди,  врачи. Да! Они  не  остановятся  ни  перед  чем.  Оля  согласна  "уже  сегодня  на  передовую"....

avatar

НВ

26 травня 2016 21:20

Дочка вся в папу, а папа самый честный журналист ))) ни разу не (видалено адміном) ))))

доктора, дайте ей (видалено адміном) )))

avatar

26 травня 2016 21:33

Предыдущие коментаторы,вы только желчь умеете пускать,грязью поливать Кобевко?Что вы сделали для этого города,для области?(видалено адміном) автомайдан,вы (видалено адміном) пиарщики,что хорошего вы сделали для людей?Что,кроме (видалено адміном)?Да ни (видалено адміном)!Кобевко вам всем поперек горла стала.Черепица плохая?А кто дал оценку ей?Комиссия,подконтрольная главврачу?Не смешите людей,(видалено адміном)автомайдановские.То,что делает Кобевко и Малышевский,вам в жизни не добиться,вы попросту продажные (видалено адміном),сколько вас,десять человек?Это вы мнение народа?Да вы (видалено адміном) на постном масле...

avatar

Олег

27 травня 2016 05:13

И чего же, по-вашему, добились Малышевский и Кобевка? Поливают коллег грязью?! Бей своих, чтоб чужие боялись - это про них

avatar

Олегу

27 травня 2016 07:19

С каких  пор   (видалено адміном)  Жижиян  превратился  в  Олега? Защитничек  семейки!  А  (видалено адміном)  Малышевский  и  Оля  пытаются (видалено адміном)  погасить костер  бардака,  что  развел  Яценюк.  Очень  им  хочется  властвовать!  А  путного  ничего  не  сделали,  да  и  кебы  на  это  нет.

avatar

Таня

27 травня 2016 07:28

Ответ Олежке!Всё по пунктах для тебя1.Во первых оценку и стоимость черепицы давала комиссия ,а не врачи!2. Если ,противозаконно что -либо ,подавайте в суд!Не подали значит полная фикция!3.Что они сделали конкретно для медицины и для людей в городехотя бы один факт хорошего ноль!4.По ,,АВТО-МАЙДАНУ" нас не 10 поверь!!!Хотын ,6 депутатов ,Калуш12 уже скоро регистирируем Херсон,Николаев,Мариуполь,плюс Киев,и 1800 людей в Черновцах отдали за нас  свои голоса(то ,что осталось после подкупа,поллога)А ,что у них Малышевский без команды но с деньгами мамочки!Кобевко и пару очень интересных персонажей скоро узнаете более подробно!Что лично мы сделали для города могу написать список ,просто займёт долго времени для чтения!жду от Олега ответа ,чётко и по пунктам!!!

avatar

Саша

27 травня 2016 08:30

Автомайдан і регіонал Ушаков з однієї партії регіонів Це АНТИМАЙДАН

avatar

ато

27 травня 2016 08:36

Вот что происходит когда рождается (видалено адміном)

avatar

27 травня 2016 11:06

Олежек, посмотри как твой тесть клянчит деньги за свои писульки. Есть на ютубе )))) "Петро (видалено адміном)" кличка у этого безнесмена-журналиста 

avatar

"Олегу" пленки Довганича )))

27 травня 2016 12:10

Кобевка+Малишевський= ?

avatar

Ваші варіанти

27 травня 2016 16:32

1800 людей отдали за вас голоса,потому что не было реально кому дать,люди в вас поверили,а вы ничего,просто ничего не сделали для них.Кобевко и Малышевский поперек вам встали,заказняк на них получили?Что антимайдан,что автомайдан,одна контора,вы что,думаете,никто ничего не знает?Ошибаетесь,кролики зубатенькие,за вами грехов,что блох у собаки бродячей.Вы с регионалами спелись,переплелись,даже если хотите заднюю включить,не получится,завязли.Так  что не гоните волну на Малышевского и Кобевко,они хоть что то хотят поменять в лучшую сторону,а вы ус...сь,а сейчас хотите о себе напомнить,идите отмойтесь...

avatar

ТТ АТО для АНИМАЙДАНА

27 травня 2016 23:14

Сначала изучи,что мы сделали,а потом пишы! ТТ две буквы которые ты выучил может кКобе и Малыш!Они два ноля,врачи города все против них!

avatar

Ваня

27 травня 2016 23:27

в любому довіднику з будівництва підніміть написано термін експлуатації різних покрівель. найдовший термін з екслуатації покрівель з черепиці, але він як правило не перевищує 75років і то при правильній уладці та експлуатації. так що тій черепиці вже 130 років то вона своє вже чи не двічі відслужила. Так що ніякого обману в тому що тільки 10 та частина черепиці умовно ціла і її хіба що місце в музеї архітектури як зразки будівельних матеріалів що на буковині використовувались в історичному минулому. Доречі знаю кількох колекціонерів що збирають колекцію цегли стародавньої. Виявляється раніше було чимало цегелень і кожна з них мала своє тавро яке наносилось на цеглу та свої секрети виготовлення.

avatar

майстер

27 червня 2016 20:03