'Збережемо район для Козака': журналісти ТВА зробили власне розслідування ситуації на Сокирянщині (ВІДЕО)

"Збережемо район для Козака": журналісти ТВА зробили власне розслідування ситуації на Сокирянщині (ВІДЕО)

12.02.2018, 09:46

Є у Чернівецькій області район, де сільські голови просто ігрові персонажі для впливового функціонера, для якого голос громади залишався непочутим багато років. Звісно, мова про Сокирянський район, де ніби-то прагнуть реформувати місцеву владу, але насправді гальмують державну реформу. Реформу, що дійсно показує позитивні зміни. Що дісно передає фінанси і землю громадам, а не довічним начальникам. І ці начальники опитаються всіма методами.

 "В буквальному сенсі земля йде з-під ніг у Козака, бо земля над Дністром має свою ціну", - каже голова Сокирянської ОТГ Василь Равлик. ТВА розповідали про те, як Сокирянська міська об"єднана територіальна громада змушена створювати власні соціальні установи, аби не залежати від керівництва районної ради та персонально її голови - Васил Козака.

 Раніше ви бачили у сюжетах ТВА, як хитро стара районна влада намагається щось недовирішити, не додати, недоприйняти, збрехати пенсіонерам, вчителям, щоб потім вказати пальцем - винна міська Сокирянська влада. 

 Змінити табличку "Сокирянський район" на Сокирянська громада і підготувати собі плацдарм для майбутніх виборів, вдало тиснути на бюджетників, аби якомога довше залишитися у владі. І не важливо, яка партія, який президент чи прем"єр, які реформи тривають у країні: з партіями можна домовитися, президенти і прем"єри далеко. А Козак у Сокирянах - один...

 Детальніше - дивіться у відеосюжеті телеканалу ТВА:

 Джерело: БукІнфо

 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.