Юлія Тимошенко: Порошенко має зняти свою кандидатуру з виборів і відповісти перед законом

Юлія Тимошенко: Порошенко має зняти свою кандидатуру з виборів і відповісти перед законом

12.03.2019, 08:52

Після викриття корупційних оборудок чинного президента на армії, він повинен зняти свою кандидатуру з виборів і нести відповідальність відповідно до закону.

Про це  лідер партії "Батьківщина" і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів парламенту.

Юлія Тимошенко в черговий раз нагадала, що за матеріалами журналістського розслідування до української армії постачались непридатні запчастини за завищеними цінами. У матеріалах розслідування фігурують бізнес-партнери президента, його фірми та сам глава держави. Те, що корупційні оборудки тривали роками, вже визнали і НАБУ, і Генеральна прокуратура, зауважила вона.

Кандидат у президенти України обурилась тим, що в той час, коли українці віддавали останні копійки на воєнний податок, коли інші держави спрямовували гроші власних платників податків на допомогу Україні, через завод «Ленінська кузня», через корпорацію «Богдан» в інтересах президента відмивалися і виводилися за кордон на офшорні рахунки державні кошти, зокрема й з оборонного бюджету.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що притягненню винних до відповідальності сьогодні чиниться шалений спротив. Більшість в парламенті – "подільники" глави держави, Генпрокурор є кумом президента, Верховний суд перетворений на кишенькову структуру. Але нова влада, запевнила лідер партії "Батьківщина", притягне до відповідальності і самого президента, і його корупційне оточення.

 Нагадаємо:

 1) 25 лютого було оприлюднене розслідування журналістів "Наші гроші з Денисом Бігусом" схем розкрадання коштів в оборонному комплексі України.

За даними розслідування,  учасниками схеми розкрадань в оборонному комплексі України є: заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський; його син Ігор Гладковський; нинішній директор державного концерну "Укроборонпром" Павло Букін. Вони заробили на схемах мінімум 250 млн грн за допомогою фірм-прокладок. Такою "прокладкою" був, серед іншого, завод "Кузня на Рибальському", який належав президенту України Петрові Порошенку.

Учасники розкрадань під час війни на Донбасі скуповували військові запчастини в Росії і перепродували їх заводам "Укроборонпрому".

Після корупційного скандалу зі своїм оточенням Порошенко був змушений відсторонити Гладковського від виконання обов'язків.

 2) 26 лютого Конституційний Суд України визнав неконституційною статтю 368-2 ККУ, декриміналізувавши таким чином відповідальність за незаконне набуття статків посадовими особами. Це фактично відкриває чиновникам можливості для зловживань та вчинення кримінальних корупційних правопорушень. Окрім того, за інформацією НАБУ, оприлюдненою у ЗМІ, «детективи розслідують факти незаконного збагачення на суму понад півмільярда гривень в межах 65 кримінальних проваджень, а серед підозрюваних осіб - судді, прокурори, народні депутати, колишні та чинні керівники органів державної влади».

1


КОМЕНТАРІ (2)

вибори повинні змінити ситуацію в країні, бо гірше вже нема куди. ніде в світі немає такої підлої влади, що краде краде і краде у народу, а до відповідальності притягнути нереально ! з яких боків не підступись - в порошенка все підхоплено. хіба таке не називається мафією ?? 

щиро сподіваюсь , що мої земляки українці ще не втратили мізки, не продадуть свою гідність за тисячу гривень і не злякаються тиску влади. що поставляться з великою відповідальністю до свого голоса на виборах, адже він буде дуже важливим.

avatar

Михайло

12 березня 2019 17:31

таке відчуття, що тільки Юлія Тимошенко бачить, чує і знає про всі незаконні дії чинного президента. Всі решту глухі і сліпі

Їй одній не байдуже, що крадуть у людей

Одна вона без проблем на всіх ефірах відповідає на всі питання, бо не має що приховувати і чого боятись.

І ходить на всі ефіри!

 

Поки порошенко ховається і краде !! Ганебний підлий мерзенний бандюк!

avatar

Тамара

12 березня 2019 17:58

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.