Витівки Бешлея: у 2019 році Чернівці не змогли освоїти 15 млн грн на капітальний ремонт вулиці Кармелюка

Витівки Бешлея: у 2019 році Чернівці не змогли освоїти 15 млн грн на капітальний ремонт вулиці Кармелюка

10.02.2020, 21:59

У 2019 році Чернівці не змогли освоїти 15 млн грн, які область передбачила на капітальний ремонт цієї вулиці.

"Були проблеми із затягуванням розробки проектно-кошторисної документації, із підготовкою тендерної документації. Це в результаті призвело до того, що двоє потенційних підрядників один на одного і на міськраду скаржилися. Тому тендер було скасовано", – сказав мер Чернівців.

Він додав, що цього року тендер з ремонту цієї вулиці ще не оголосили.

"Коли я зробив сьогодні зауваження пану Бешлею на апаратній нараді, чому не оголошений тендер на вулицю Кармелюка, він сказав, що всі документи подали. Як виявилося, документи подали під час апаратної наради. Я так розумію, що він дав вказівку терміново здати їх у тендерний комітет", – повідомив Каспрук.

Мер висловив сподівання, що тендер проведуть найближчим часом.

"Сподіваюся, що область за моїм проханням перенесе ті гроші на цей рік. Але в будь-якому випадку маємо шукати кошти на це і в міському бюджеті", – сказав Олексій Каспрук.

Водночас міський голова Чернівців Олексій Каспрук звернувся з листом до керівництва Держгеокадастру, в якому поскаржився на директора департаменту житлово-комунального господарства міськради Володимира Бешлея, який претендує на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області.

"Як керівник пана Бешлея, вважав своїм обов’язком попередити керівництво Держгеокадастру про діяльність пана Бешлея на посаді директора департаменту житлово-комунального господарства. На сьогодні у пана Бешлея є догана про спробу підробити рішення сесії із земельних питань. Я вважаю, що цього більш, ніж достатньо. Керівництво державного органу має про це знати", – сказав Каспрук.

Водночас, він заявив, що не дозволив Бешлею піти у чергову відпустку для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади керівника ГУ Держгеокадастру в області, пояснивши це тим, що керівник департаменту ЖКГ має достатньо роботи в Чернівцях.

Каспрук не відпускає Бешлея на кадровий конкурс в Держгеокадастр"В нас є багато питань, надзвичайно важливих у сфері житлово-комунального господарства. Повторюю ще раз – питання теплопостачання, питання прибирання вулиць, питання оголошення тендеру на ремонт вулиці Кармелюка. Я вважаю, що пан Бешлей має сидіти в департаменті, бути на об’єктах і працювати. Як керівник, маю право. Жодних незаконних дій у моїх рішеннях немає", – сказав міський голова.

Джерело: https://molbuk.ua/

1