'Виконали роботу на дуже добру оцінку': Осачук високо оцінив діяльність Чернівецької обласної ради, а Мунтян висловив слова вдячності  виконавчій гілці влади краю

"Виконали роботу на дуже добру оцінку": Осачук високо оцінив діяльність Чернівецької обласної ради, а Мунтян висловив слова вдячності виконавчій гілці влади краю

04.12.2020, 13:39
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук взяв участь у фінальній сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання. Він, зокрема, подякував депутатам за служіння народу України.
 
– Ви знали і уміли зробити так, щоби життя людей на Буковині стало кращим. Ми можемо з упевненістю стверджувати, що ви, як скликання цієї обласної ради, свою роботу виконали на дуже добру оцінку. Ви не зганьбили Буковину, тримали високий темп реформування України і реалізовували політику урядів і президентів. Саме в цьому форматі – взаємодії громади, області і Уряду – ми бачимо єдиний шлях до майбутнього подальшого зміцнення нашої держави і реалізації людиноцентричної політики, – зазначив Сергій Осачук.
 
Він також закликав депутатів після завершення їхньої каденції і надалі працювати на благо громадян. «Будьте поруч, будьте для людей і допомагайте будувати успішну Україну», – сказав голова ОДА.
 
Крім того, Сергій Осачук вручив почесну відзнаку «Вдячна Буковина» депутатам Світлані Фочук та Аурелові Рошці. Нагороди народні обранці отримали за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Чернівецької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування.
 
Напередодні сесії обласної ради, під час засідання колегії Чернівецької обласної ради за участю голови ОДА Сергія Осачука, членів колегії, керівників окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації та виконавчого апарату обласної ради, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян так само високо роботу виконавчої гілки влади краю. 
 
Висловив слова вдячності також і виконавчій гілці влади краю, усій команді, якій довелося пройти не просте випробування. Попереду ще більше роботи, - написав Іван Мунтян на своїй сторінці у ФБ.
1