На посаду директора «Буковинської книги» претендують п'ять кандидатів

На посаду директора «Буковинської книги» претендують п'ять кандидатів

14.04.2013, 22:28

Про це директор Чернівецької обласної громадської організації "За справедливість", депутат обласної ради 5 скликання, блогер повідомив в блогерській мережі vkursi.com. Допис називається "Хто стане директором "Буковинської книги"?" "Вчора був останній день, коли можна було подати заяву для участі в конкурсі на призначення генерального директора комунального підприємства «Буковинська книга», - написав Віктор Довганич. - Оскільки я подавав заяву майже в 18-00, то по реєстраційному номеру побачив, що я п'ятий учасник конкурсу. Перемогти буде важко, але я знаю як зробити, щоб книгарні в Чернівцях працювали ефективно, були збережені колективи, як збільшити бажання молоді читати книжки. Вважаю, що все позитивне у людини виховується книгою. Не дарма найбільш читаємою книгою є Біблія. Бажаю успіху всім учасникам конкурсу, і нехай переможе достойніший".

Нагадаємо, що скоро мине рік, як влада намагається створити підприємство з такою назвою. Проте через конфлікт з працівниками комунальних книгарень, на базі яких створюється "Буковинська книга", підприємство так досі й не запрацювало.

1


КОМЕНТАРІ (5)

Чому може навчити цей довбур? Тільки як зичити гроши, а потім не віддавати!Тільки як обкрадати та займатись здирництвом!

avatar

е-ге-й!!!!!

14 квітня 2013 23:11

Козел!!!

avatar

Юрій

15 квітня 2013 08:44

Бачу всі постійні коментатори з Букінфо перейшли сюди.

avatar

Васілій

15 квітня 2013 10:19

Це все директори книгарень вміють робити самі. Банкрути.

avatar

ДО е-ге-й!!!!!

15 квітня 2013 10:22

В цьому короткому визначенні від Юрія шось є.  Що зробив Довганич, коли громадськість захищала книгарні? Яка його позиція, крім самопіару?

avatar

Шось є

15 квітня 2013 10:50