Військовослужбовці, які проходять строкову службу, зустрілися із матерями та рідними у Великому Кучурові

Військовослужбовці, які проходять строкову службу, зустрілися із матерями та рідними у Великому Кучурові

04.12.2019, 14:52

         Напередодні Дня Збройних сил України в селі Великий Кучурів, відбулась зустріч військовослужбовців, які проходять строкову військову службу, із матерями та рідними. 

          П’ятеро юнаків влаштували для рідних справжнє свято, несподівано прибувши додому з різних військових частин. Матері не стримували сліз, обіймаючи хлопців та в водночас пишалися ними. До батьків юнаків, яким не вдалося приїхати сьогодні, звернулися строковики та запевнили, що і в їхніх синів все гаразд, адже військова служба не є складною, до того ж, надає впевненості та робить з них справжніх чоловіків. 

         Заступник обласного військового комісара підполковник Валерій Антаначук вручив матерям подяки, квіти та висловив вдячність, за те, що виховали гідних синів, справжніх патріотів свого народу, які є прикладом для інших.

          Голова місцевої громади Василь Тодеренчук наголосив, що в їх селах шанують та люблять своїх військових, пишаються ними та всіляко підтримують. Це було відчутно і завдяки виступам місцевих художніх колективів, співаків, школярів, які співали і танцювали, аби влаштувати справжнє свято під керівництвом начальниці відділу освіти місцевої громади Гарафіни Мінтенко.

          Підтримав ініціативу зробити такі заходи традиційними для всієї Буковини і заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Він подякував юнакам, які сумлінно несуть службу і їх батькам за виховання, а також громаді та всім, хто долучився до організації заходу.

          В загальноосвітньому навчальному закладі, названому на честь загиблого Кіборга Володимира Бузенко, уродженця села Великий Кучурів, була присутня його мати. Пам'ять про Героя та всіх загиблих буковинців вшанували хвилиною мовчання та спогадами про їх подвиги заради нашого мирного життя.

          Хлопцям, повернуться до військових частин для продовження служби із численними теплими побажаннями та відчуттям, що вдома їх шанують та з чекають.

Прес-служба Чернівецького ОВК

1