Василь Максимюк: «Поки ворогуючі сторони у міській раді  ведуть  «бої без правил», Чернівці  руйнуються на очах»

Василь Максимюк: «Поки ворогуючі сторони у міській раді ведуть «бої без правил», Чернівці руйнуються на очах»

22.02.2018, 20:03

Після довгоочікуваного  обрання секретаря міської ради і ми, окремі депутати, і  громада сподівалися на те, що нарешті у Чернівецькій ратуші розпочнеться період конструктивної роботи.  Адже перед тим лунали  заклики про «спільні зусилля» і «врятуймо Чернівці», запевнення у тому, що аж тепер все буде добре. Ви лише проголосуйте.

І ось секретаря обрали, президія сесійних засідань прикрасилася Василем Сафроновичем, але на краще  нічого не змінилося.

Сесії як відбувалися тижнями, так і відбуваються. Дороги, які були в Чернівцях, такими й залишаються,  комунальні підприємства, як виживали, так і далі ледве зводять кінці з кінцями, про громадський транспорт вже й говорити нема що.   Перелік можна продовжувати і продовжувати. Конкретних планів, аби виправити ситуацію бодай в якійсь із галузей , як не було, так і немає. У сесійній залі продовжуються “бої без правил” та взаємні підбурювання. Земельні “шкурняки” вносяться на розгляд сесії депутатами  просто з голосу, чого взагалі не було ще ніколи.

Боротьба відомих чернівецьких політичних команд отримала нову якість. 

А з  фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Чернівецькій міській раді, і особисто з мене, як її керівника, намагаються зробити “хлопців для биття”. Причому з усіх ворогуючих сторін.

Твердо заявляю:  не вийде.

У  мене, як керівника фракції і в моїх однопартійців  не залишається іншого виходу як протистояти будь яким спробам формування в Чернівцях інституту чергових “рєшал”, на яких посадах вони б не були.

Будемо терпляче роз’яснювати городянам, що жодну з ворогуючих сторін не цікавлять міські проблеми. Їхній інтерес примітивно простий: як знищити одне одного й одноосібно продовжувати грабувати місто.

Від імені своєї політичної сили вже давно запропонував реальний вихід із кризи: зусилля мають бути спрямовані по черзі і в такій послідовності: дороги – громадський транспорт – соціалка. За час, який минув після виборів, вже бодай щось можна було би зробити. Не зроблено нічого! Ми лише ухвалили міські програми “Комфортне місто” та “Сучасне місто” і то в редакції “з рукава”.

У мене немає іншого шляху як звертатися до громади Чернівців із закликом покласти край безладу у міській раді та пустопорожній балаканині.

У  кожному мікрорайоні Чернівців  буду домагатися формування органів самоорганізації, аби  наводити в Чернівцях лад.

Шановні городяни! Знайте: міжбудинкові проїзди, території, дороги  ремонтуються та ремонтуватимуться лише під “потрібних” депутатів.   Адже ніхто не думає про місто загалом, про його розвиток і перспективи, враховується лише «політична доцільність».   Такою є правда, і громада має право і мусить знати цю правду.

І поки хтось вираховує «політичну доцільність», Чернівці руйнуються на очах.

 Василь Максимюк, депутат Чернівецької міської ради, голова міської організації БПП “Солідарність”

1


КОМЕНТАРІ (4)

О ! Ще один порохобот! Навчився в гаранта плести язиком, а ти покажи чернівчанам, що ти запропонував корисного для міста, а тебе не підтримали колеги? Чому ти мовчав минулого літа коли мер тупо валив виконання вами затвердженого бюджету? А скільки міліонів не освоєно на дорогах міста? Скажи чим відрізняється солідарність від регіоналів? Але при ригах хоч долар був не 27 а 8 грн. А безлад буде до чергових виборів, твоя балаканина тому підтвердження.

avatar

Чернівчанин

20 лютого 2018 21:28

То ти за регіоналами плачеш? "Міліони" рахувати вмієш? Запитай у свого хазяїна - він знає і про "міліони", і про "безлад до чергових виборів", і ще багато чого. Так, що не шипи, а сам для міста запропонуй щось корисне. Толку більше буде.

avatar

чернівчанин -2

21 лютого 2018 10:37

Дядя Вася. А може ти нас безплатно на карусельках покатаєш, бо в татка і мамки грошей нема. А в тебе їх багато.

avatar

Діти з парку Жовтневого

21 лютого 2018 11:52

ГНИДА!!! БЕЗХРЕБЕТНА ТВАРИНА

avatar

юра

22 лютого 2018 18:16

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.