Продан перехопила ініціативу у  Федорука і Бурбака?

Продан перехопила ініціативу у Федорука і Бурбака?

25.02.2014, 18:58

Проект відповідної постанови зареєстрували депутати від УДАРу Оксана Продан і Марія Матіос.

Під час прес-конференції 16.01.2014 голови облорганізації партії УДАР, народного депутата Романа Ванзуряка і члена члену Штабу національного спротиву Олексія Коломійця журналіст BukNews уточнив, чи може  кримінальне переслідування члена Ради Чернівецької міської організації Політичної партії «УДАР В.Кличка» О. Коломійця бути спробою влади позбутися небезпечного супротивника. 

Олексій Коломієць буде балотуватися на посаду Чернівецького міського голови, - поцікавився BukNews:

- Наша політична сила обов'язково братиме участь в виборах мера. А кого вже висуне наша конференція. кому доручить бути кандидатом у мери, той і стане ним, - відповів Олексій Коломієць.

 

1


КОМЕНТАРІ (7)

Чому тіко Продан, а Матіос (посв. № 136) забули нагадати? Це хто ще поширює дезу? Га?

avatar

123

25 лютого 2014 17:42

ПРОДАН І МАТІОС МОЛОДЦІ!!!! НЕ ДАЮТЬ ГРАБУВАТИ НАШЕ МІСТО БУРБАКАМ ФЕДОРУКУ ТА КАСПРУКАМ!!!!

avatar

ПРОДАН І МАТІОС МОЛОДЦІ!!!

25 лютого 2014 17:49

Правий сектор повинен зайнятися родиною продан. Потрібна люстрація цієї родини. ЇЇ чловік був смотрящим від влади в Чернівцях. Чому місцева самооборона та правий сектор не займається цим? Чи вони теж продались Проданам? Потрібно це донести також до Києва, люди повинні знати все.

avatar

!!!!!!!!!!!!!!!

25 лютого 2014 20:01

Правильно, десять опозиційних кандидатів, щоб якийсь , перемальований голубий переміг з різницею в десяток голосів. Можливо що і Вася Продан, підтримка у нього файна, не у кожного претиндента жінка депутат ВР.

avatar

Ом

25 лютого 2014 21:18

два поца из штаба Бурбака написали такую чушь что аж обсорались. Пока ваши бурбак и Федорук решали свои ШКУРНЫЕ вопросы и грабили Черновчан, нормальные депутаты делают свою работу!

avatar

двум поцам из штаба бурбаков

25 лютого 2014 23:08

чего у тебя так много восклицательных знаков? Обосрался с перепугу? Не боься, правый сектор разберется кто вор в городе,а кто нормальный.

Уверен, казнокрады Бурбак и Федорук скоро будут на прицеле правого сектора.  Миллионеров любят щипать. Тем более миллионы наворованых у людей

avatar

к- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25 лютого 2014 23:10

Ну конечнои этот мэн в меховой фуражке Коломиец - супер интелектуал и чист как ангел.

avatar

Дима таксист

26 лютого 2014 00:27