У 'Свободі' побачили, що 'Народний Фронт' і 'Рідне місто' перетворили Чернівці на руїну і одноголосно переобрали Мельничука головою, щоб донести позитивний досвід  Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького до чернівчан, де міські голови свободівці

У "Свободі" побачили, що "Народний Фронт" і "Рідне місто" перетворили Чернівці на руїну і одноголосно переобрали Мельничука головою, щоб донести позитивний досвід Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького до чернівчан, де міські голови свободівці

12.07.2020, 12:16

Керувати міською парторганізацією буде Ігор Шеремета.

11 липня в Чернівцях за участю Заступника Голови ВО"Свобода" Олексія Кайди були проведені звітно-виборча конференція Чернівецької обласної організації ВО"Свобода" та конференція Чернівецької міської "Свободи".

Про це повідомляє http://bukinfo.com.ua/ 

Після озвучення громадсько-політичної ситуації в Україні за баченням Заступника Голови ВО "Свобода" Олексія Кайди, як в.о. Голови Чернівецької обласної організації перед делегатами обласної конференції озвучив діяльність організації за звітній період.

Далі за поданням Голови ВО "Свобода" делегати одноголосно проголосували за моє переобрання на Голову Чернівецької обласної організації на черговий термін, - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

Після обласної конференції за участі Заступника Голови партії була проведена конференція Чернівецької міської організації ВО"Свобода". Вже за моїм, як Голови обласної організації, поданням делегати конференції також одноголосно обрали Головою Чернівецької міської організації ВО"Свобода" Ігора Шеремета.
 
 
Свободівці міста Чернівці та області в спілкуванні на конференції чітко зазначали, що на місцях формуються свободівські команди однодумців які в своїй більшості складаються з амбітних нових свободівців, для яких громадсько-політична діяльність це насамперед потреба встановлювати та підтримувати тісні зв'язки з різноманітними громадськими середовищами.
 
 Розуміють свободівці що необхідно активно діяти в місті Чернівці саме за прикладом, як це роблять у Івано-Франківську, Тернополі та Хмельницьку, де міські голови свободівці.

 

 Саме там керування структурами міста здійснюють професіонали, з якими ефективно співпрацюють для добра справи свободівці. Цей позитивний досвід керуванням містом планують свободівські активісти донести до чернівчан, які вже втрачають терпіння від нескінчених війн між кланами Народного Фронту та Рідного міста... при якому місто Чернівці все більше перетворюється на руїну...
 


На завершення конференцій новообране керівництво обласної та міської свободівських організацій подякували делегатам за довіру та обумовили вже на наступний тиждень перші засідання міського та обласного комітетів з тим, щоб чітко обумовити процес подальших дій свободівських організацій на місцях. 
 
1