У неділю великий мітинг біля Будинку з левами
Анонс на 02.02
12 год. – великий мітинг біля Будинку з левами.
Потреби протестувальників в Будинку з левами 01.02.14
Кухня
Ковбаси
Масло
Сир
Згущенка
Паштети м’ясні
Сало
Хліб
Чай, кава
«Мівіна»
Пластикові стакани великі (0,33 чи 0,5)
Палочки для розмішування цукру в каві
Медпункт
Німісил
Арбідол
Амізон
Краплі в ніс
Рукавички гумові
Маски
Антисептики
Вологі серветки
КОМЕНТАРІ (10)
А без масла никак?
Черновицкий
01 лютого 2014 22:07
Таки да! А где Вы видели черновицкого революционера с бутербродом без масла?
Черновицкий
01 лютого 2014 22:18
Благі наміри можна довести до абсурду. Для кого ця їжа? Для кого ці ліки від застуди? Для іногородніх легіонерів революції, чи для місцевих чернівчан. То вони можуть піти до поліклініки, поїсти вдома, чи то нехай їх годуютиь ті "політики", які на спинах цих людей хочуть дістатись до влади без вибовр.
Коровьев
01 лютого 2014 22:29
ОДА - це прміщення громади області. Там не тільки чернівчани, а буковинці - з різних районів області. І додому перекусити не побіжиш - особливо в ці сніги. До того ж, допомога протестувальникам - справа добровільна. Хочеш - несеш масло, не хочеш - не несеш.
Маріанна Антонюк
01 лютого 2014 22:50
А з Америки нікого нема? З бутербродами.
Viktor Dovganyhc
02 лютого 2014 00:23
Приїдуть також з Америки, і візмуть Довганича за одне місце. Брати є за що. Дуже багато він наробив махінацій, займаючи посаду заступника голови приватизаційної комісії Чернівецької обласної ради минулого скликання. Через нього помер голова комісії Ватаманюк В.А. Доведеться відповідати Довганичу і за дерибан майна Буковинської книги.
Слідчий 5 відділу
02 лютого 2014 10:59
Хозяева рынка "ДОБРОБУТ" и вдохновители революции, без напряга могут накрыть стол для рядовых бойцов, защитников ОДА из блюд со своего новогоднего стола. А именно:
- ромбовидная камбала тюрбо;
- спагетти с белыми трюфелями;
- индейка хинди;
- форель апетитная;
- ягненок с мятным песто;
- утка запеченая с манго;
- стейк лосося на барбекю;
- пивная свинина на барбекю;
- фахитас из курицы;
- малосольный лосось в апельсинах;
- закуска с черной икрой;
- салат с красной икрой и семгой;
Вот так господа простые защитники ОДА! За что боролись???? СМАЧНОГО ВАМ!!!
Революйіонер
02 лютого 2014 11:58
вот чего Марианна так надрывается. к столу хочет, революционерка
революционеру