У «Нашої України» вкрали 140 тис. календариків з Ющенком

У «Нашої України» вкрали 140 тис. календариків з Ющенком

07.10.2012, 00:55

О 7 годині ранку в суботу в офіс партії «Наша Україна» в Рівному зайшли політичні конкуренти і винесли агітпродукцію. Крім 140 тис. календариків з зображенням Ющенка зникли спецвипуски газет про візит екс-президента в Рівне.

Рівненська обласна організація партії «Наша Україна» звинуватила облорганізацію партії «Народний рух України» у викраденні 6 жовтня агітаційних матеріалів з ??офісу в Рівному, зокрема 140 тис. календариків з зображенням лідера НУ, колишнього президента Віктора Ющенка.

Згідно з повідомленням облорганізації НУ, близько 7:00 група людей на чолі з головою облорганізації НРУ Миколою Мельником увійшли в офіс «Нашої України» за адресою вул. Симона Петлюри, 1 і винесли агітпродукцію.

Крім календариків, зник весь готівковий тираж спецвипуску інформаційно-політичної газети «Україна молода» та тижневика «Народне слово», в яких було розміщено інформацію про перебування Ющенка в Рівному.

НУ подала відповідну заяву в Рівненський міськвідділ міліції.

Йде розслідування обставин інциденту. zn

1


КОМЕНТАРІ (2)

Да ниче. Еще напечатают. Вот, если-бы кто знал, какие у нас календарики, кружечки, флажочки и значочки(с изображением одного из кандидатов) раздают сегодня в центре города - красотищща ! У нас,как-бы, Храм сегодня и завтра в Черновцах. Мне нравится его Голливудская улыбка.

avatar

Сергей Решетников

06 жовтня 2012 18:56

 Михайлишин: "Вам подобаэться моя усмішка? Можу ще ширше!" "Чернівці"

avatar

Max Mykhaylenko

06 жовтня 2012 18:57