Дороги Буковини перекриті мешканцями у п'яти місцях  - водії не можуть потрапити вже ні до Чернівців, ні до Снятина, ні до Кіцманя (оновлено+відео)

Дороги Буковини перекриті мешканцями у п'яти місцях - водії не можуть потрапити вже ні до Чернівців, ні до Снятина, ні до Кіцманя (оновлено+відео)

20.06.2014, 20:39

У селі Недобоївці Хотинського району мешканці заблокували трасу чотирма вантажівками. Поблизу місця перекриття стоять приблизно 200 людей.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомляють очевидці.

На автошляху в Недобоївцях у заторі стоять більше 50 фур.

Разом з тим, у селі Атаки на кордоні Чернівецької та Хмельницької областей кілька десятків мешканців перекрили міст. За півгодини тут утворився великий затор.

Нагадаємо, сьогодні у Чернівецькій області за різними даними перекрили траси у п’яти місцях. Люди вимагають, аби буковинських солдат повернули зі Сходу та більше не відправляли у зону АТО.

На перехресті неподалік міста Новоселиці Чернівецької області близько півсотні мешканців перекрили трасу.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили очевидці.

"Порожню трасу перекривають близько 50 людей. Автомобілів на дорозі практично немає", - повідомляють люди.

За словами очевидців, обурені лоди пропускають автомобілі, в яких є діти.

"До нас уже приїздив головний військовий комісар області Чурай, але конкретики від нього ми не почули. Якщо треба буде, ночуватимемо тут і ніч, і дві ночі", - сказала у телефонній розмові учасниця перекриття Ніна.

Обурені активісти вимагали, аби до них прибув губернатор Роман Ванзуряк. Проте, він сьогодні перебуває у Києві.

Водночас, у Мамаївцях станом на 18.42 далі триває перекриття автотраси "Чернівці - Снятин".

У селі Мамаївці Кіцманського району більше сотні людей перекрили трасу "Чернівці - Снятин". Люди безперервно ходять по пішохідному переходу поблизу магазину "Престиж". З обох боків траси стоять кілометрові затори - учасники перекриття не впускають жоден автомобіль.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомляють учасники перекриття.

Обурені мешканці перекрили трасу з вимогою, аби їхніх чоловіків не забирали на Схід в зону АТО.

"Ми хочемо знати, як відбувався відбір військових. Чому на війну забрали мого чоловіка? Чому забрали ще одну людину з сусіднього села? Він живе дуже бідно. Скажу по-простому: у нього навіть корови немає! Невже ця влада не розуміє, що без бронежилетів їх туди відправляють на "м’ясо"?", - сказала у телефонній розмові учасниця перекриття Ніна.

"До нас приходив перший заступник голови ОДА Іван Рибак та кіцманський районний військовий комісар. Але на жодне з заданих нами запитань ми відповіді від них не почули", - додала жінка.

Учасники перекриття обіцяють блокувати трасу доти, доки їхні вимоги не будуть виконані.

За повідомленням кореспондента molbuk.ua, який знаходиться на місці події, обурені люди перекрили дорогу в двох місцях траси - до кільця та за кільцем у Мамаївцях. Таким чином, водії не можуть потрапити вже ні до Чернівців, ні до Снятина, ні до Кіцманя.

Оскільки з дріжзаводу не їде жоден автобус, мешканці приміських сіл додому йдуть пішки.

Водночас, у Магалі обурені люди другий день поспіль перекривають трасу "Чернівці-Житомир".

На Буковині родичі солдат, які служать на Сході продовжують перекривати трасу міжнародного значення Чернівці-Житомир.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомили в Магальській сільській раді.

Вимоги протестуючих незмінні - термінове повернення їх родичів на Буковину.

- Зараз увесь транспорт, що їде на Новоселицю, проїжджає через центр нашого села, - повідомляє секретар Магальської сільської ради Віоріка Марцинюк. - Це значить, що основна траса перекрита. Там і досі не пропускають ніякий транспорт, - сказали в сільській раді Магали.

Джерело: molbuk.ua та vidido.ua

1


КОМЕНТАРІ (4)

А що  путне  може  сказати  Рибак?  Для цього  САМОМУ  треба  побувати  там,  на  Луганщині   і Донеччині.  І вік, і статура  зі  здоровьям,  це  ЙОГО ЗОБОВ"ЯЗУЄ   служити  у  війську,  притому  в  перших  рядах.   А  так,  ховається  за  спинами....

avatar

Буковинець

20 червня 2014 18:53

Всіх негайно ДОДОМУ!!! 

avatar

Чернівчанин

21 червня 2014 00:28

Нема з ким край боронити!

avatar

Козак

21 червня 2014 00:38

Як ти такий "розумний" то біжи до міськомату, а то всі розумні і сміливі дома біля компа. Ця війна негайно повинна бути припинена! 

avatar

козаку

21 червня 2014 09:29