У лавах міліції десятки тисяч зрадників, але трапляються й герої

У лавах міліції десятки тисяч зрадників, але трапляються й герої

27.05.2014, 23:10

Рахунок зрадників у лавах Міністерства внутрішніх справ України йде на десятки тисяч.  Про це в ході брифінгу заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, повідомляє «РБК-Україна».

 «Рахунок зрадників у лавах співробітників міліції йде не на тисячі, а десятки тисяч. Тільки 12 тисяч у Криму. У нас зрадники виявилися в Тернопільській області, у Львівській області, в Луганську і багато ще де», – заявив Чоботар.

 Заступник міністра зазначив, що відомство з розумінням ставиться до залишення служби під тиском терористів, але не сприймає прийняття будь-якої іншої присяги, крім української.

 Як повідомляли «Коментарі», МВС нарахувало на Донбасі 17 тисяч міліціонерів-зрадників.

Водночас, повідомляє Остров, терористи в Горлівці розстріляли двох начальників міської міліції.

При особовому складі, були привселюдно страчені (розстріляні) начальник кримінальної міліції Калінінського району міста Роман Бабюк і начальник карного розшуку цього ж району Дмитро Крикунов.

Страта відбулася об 11:30 на території Горлівського ОБОЗу. Наказ зачитав колишній командир батальйону ППС Шульженко. Здійснили терорист Безлер і його команда.

"Одягли мішки на голову й розстріляли", - розповідає очевидець.

Причиною страти терористи назвали "порушення присяги ДНР".

У той же час, прес-служба ГУВС Донецької області, повідомляє, що можливо, горлівські міліціонери живі, повідомляє Остров.

За словами співробітника прес-служби, розстріл дійсно був, але оскільки страчені були з мішками на головах, їх особи залишаються невідомими.

Співробітник прес-служби повідомляє, що начальник кримінальної міліції Калінінського району Горлівки Роман Бабюк і начальник карного розшуку цього ж району Дмитро Криконуов, нібито, поки живі, їх бачили сидячими за гратами.

За інформацією з іншого джерела, розстріл був інсценуванням, патрони, нібито, були холостими. У цей момент міліціонерів тримають у гаражі ОБОПа  й допитують.

Перевірити це не представляється можливим -  Бабюк і Крикунов на зв'язок поки не виходять.

Крім того, сайт Gorlovka.ua повідомляє, що терористи ДНР у вівторок скликали особовий склад Калінінського РВ (міліціонерів, які виконують свої службові обов'язки, а не тих, що перебували у відпустці або на лікарняному) і повідомили про покарання за небажання підкорятися ДНР.

Раніше співробітникам Калінінського РВ міліції  давалося 48 годин на те, щоб вони написали заяву-присягу  ДНР, але по закінченню часу ніхто на цей крок не пішов.

1