Чернівецька область отримала 11 мільйонів на ремонт доріг відповідно до «митного експерименту» за січень, додаткових коштів за лютий і березень від митниці не буде

Чернівецька область отримала 11 мільйонів на ремонт доріг відповідно до «митного експерименту» за січень, додаткових коштів за лютий і березень від митниці не буде

16.04.2018, 19:37

Як повідомили в Департаменті фінансів облдержадміністрації, на виконання вимог Бюджетного кодексу України та постанови Кабміну «Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м.Київ, а також дорожньої інфраструктури у м. Київ» від 16.09.2015 № 726 (з врахуванням змін), органами Державної казначейської служби в області 12.04.2018 до спеціального фонду обласного бюджету внаслідок перевиконання Чернівецькою митницею індикативних показників за січень 2018 року перераховано 11,1 млн.грн. надпланових надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області.

Проте, слід зазначити, що індикативні показники, встановлені на лютий та березень цього року, Чернівецькою митницею не виконані на 36,1 млн.грн. та 69,9 млн.грн. відповідно. Отже додаткових коштів на ремонт доріг за цей період область не отримає.

bukoda.gov.ua/

1


КОМЕНТАРІ (2)

Ссора  Салагора  с  Фищуком  свела  "мытный  эксперимен"  к  нулю.   Надежды  дорожников,  хотя  бы  на  эти  деньги,  лопнули  мыльным  пузырем.

avatar

Левон

17 квітня 2018 07:00

Одначе, їх не ремонтують. Навіть на вулицях, де кілька латок поставили, повно глибоких вибоїн. Руська та ін. Велика ганьба цій владі! Міняйте Кушнірика на Андрущака чи  хоч на чорта лисого, але хай щось змінюється до ліпшого. Бо навіть обласний центр зі зростанням інтенсивности руху (євробляхи та інша пошесть) став аварійно-непроїжджим. 

avatar

VМишо

17 квітня 2018 11:08

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.