У депутата-свободівця шукали невідомі габаритні речі, не знайомих господарю людей, - джерело

У депутата-свободівця шукали невідомі габаритні речі, не знайомих господарю людей, - джерело

06.02.2016, 17:13

Вранці, 5 лютого 2016 р року у помешканні депутата Чернівецької міськради від ВО «Свобода»,  Назара Мокловича, відбувся обшук. Про це свободівець повідомляє у соціальній мережі «Фейсбук».  

«До будинку ввірвалися кілька незнайомих людей разом із представниками правоохоронних органів і  нібито свідків. Мотивували свій візит тим, що шукають якісь невідомі речі, не знайомих господарям людей. На прохання покинути приміщення, правоохоронці не реагували та повідомили, що обшук відбудеться у будь-якому випадку» - зазначає депутат Назар Моклович. 

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

На час обшуку свободівець Моклович запросив адвоката для впевненості  у правомірності дій слідчих. Але на таку заяву господаря будинку, правоохоронці відреагували миттєвим викликом заступника начальника і начальника карного розшуку. В результаті обшук почався без присутності адвоката. 

Також Назар Моклович додає, що до цих пір не зрозуміло, якою була причина візиту правоохоронців. «Обшукали все: від нижньої білизни до полиць  із посудом та кухонним приладдям. Цікаво те, що габаритні речі, які були у переліку тих, які намагалися знайти, не можуть знаходитися у маленькій скриньці для зберігання ліків,  яку також детально обшукали. В результаті нічого  не вилучено, але забрали багато часу та морального дискомфорту» - зазначає свободівець.



1


КОМЕНТАРІ (10)

Що навіть косячка не знайшли?  погано шукали.  Там постійно в цій хаті збераються підозрілі.

avatar

сусід

06 лютого 2016 15:42

Браво Пілігрім!!! Хто слідуючий???

avatar

Активіст

06 лютого 2016 17:28

Це нагадуе 1933рік. Говориш правду! Відстобеш свої права! Стаеш на захист студентів. Висловлюеш недовіру до уряду. В той час коли 99% українців за відставку уряду!!! Треба мовчати а інакше ТЮРЬМА(((((

avatar

Атошник

06 лютого 2016 17:37

За відставку уряду не 99%, а тільки 70. Не треба перебільшувати

avatar

Атошнику

06 лютого 2016 18:01

Вибачте помилився! Ще місяць почекаемо і буде -70%

avatar

Славік

06 лютого 2016 18:13

Думаю тут відставка уряду ні до чого, фракція свободи нічого не має до неї, вони тільки зачитували те що їм дав смотрящий Продан.  Тут в іншому справа, в радикалізмі, почитайте коментарі в ФБ цього мокловича,мол сижу під кайфом в Амстердамі, фізично запускаю процес знищення судді...тощо. таке нормальна людина написати може? Ні.

avatar

свободівець Зарваниця

06 лютого 2016 18:26

До так званого самозванця. Який підписуеться свободівцем та святим місцем Зарваниця!!!В твоїх коментах все повязано до косячків, амстердаму, та до на курки. Піди вже накирись, мозги направ, та не виписуй тут НЕ СУНІТНИЦЮ... 

avatar

Споглядач

06 лютого 2016 18:41

Їм не мае чим зайнятись!!! Чому справу по підроним бронежилетам які відправили на схід не оприлюднять. А сумма закупівлі там була не мала 300000 тис.гр. На якій стадії слідство? Коли винні будуть покаранні... А обшук у Мокловича це у них так звана  методика залякувань. Однозначно обшук повязанний з його політичною діяльністю.

avatar

Майдан-Кіцмань

07 лютого 2016 10:12

Їм не мае чим зайнятись!!! Чому справу по підроним бронежилетам які відправили на схід не оприлюднять. А сумма закупівлі там була не мала 300000 тис.гр. На якій стадії слідство? Коли винні будуть покаранні... А обшук у Мокловича це у них так звана  методика залякувань. Однозначно обшук повязанний з його політичною діяльністю.

avatar

Майдан-Кіцмань

07 лютого 2016 10:12

До комента вище. До атошника. Показним не довіри до уряду 70. Цей показник заниженний! По всім соц опитуванням рівень недовіри на теперешній день становить близько 85%. А приклад цьому заяви міністрів про відставку. Якщо вже міністри тікають то вибачте шановний........

avatar

Фронтовик