'Не годуй банду!', 'Не фінансуй вбивства!': у Чернівцях закликали бойкотувати гіпермаркет 'Епіцентр'

"Не годуй банду!", "Не фінансуй вбивства!": у Чернівцях закликали бойкотувати гіпермаркет "Епіцентр"

15.02.2014, 16:51

Сьогодні, 15 лютого, з 12 по 14.00 сім чернівецьких активістів Євромайдану закликали бойкотувати будівельний гіпермаркет "Епіцентр". Про це йдеться на офіційній сторінці "Євромайдан Чернівці" у ФБ. 

Акція відбулася у рамках бойкоту закладів чи торгових марок, які належать або контролюються членами Партії регіонів. 

За словами учасників пікету, вони роздавали листівки з переліком торгових марок, які належать регіоналам. Активісти також стверджують, що за невеликий період часу щонайменше дві машини, які рухалися в напрямку території гіпермаркету,  розвернулись і поїхали геть. 

 До учасників пікету також підійшли два чоловіка, очевидно адміністратори торгового центру, і почали розказувати про те, "що тут 400 людей працює і що ми неправильно робимо". 

 "Але ми правильно робимо. Правильно!", - переконані активісти. 

За їх словами, у них "є листівки з переліком торгових марок регіоналів. Беріть і роздавайте іх біля торговельних центрів". 

Нагадаємо, мережа гіпермаркетів "Епіцентр" належить родині "регіоналів" - народному депутату від Партії регіонів Олександру Герезі та його дружині, секретарю Київради Галині Герезі.

1


КОМЕНТАРІ (16)

Молодці! Такі заходи мають стати масовими.Пропоную обєднуватися з сусідами, друзями в невеликі групи і пікетувати бізнес регіоналів, який знаходиться поблизу, на вашій вулиці, районі, місті чи селі. Тиск громади має відчути кожен регіонал - поплічник корумповано-кримінальної влади!

avatar

Христина

15 лютого 2014 19:46

Так це дуже небезпечно, для ригів) Сім людей, не куплять у них товари))))

avatar

Мила

15 лютого 2014 21:02

"Епіцетр" належить ПР-віцям, але це МАГАЗИН, а в ньому тисячі товарів вироблених не ПР-івськими фірмами. Вони також постраждають. Де логіка?

avatar

Друм-бун

15 лютого 2014 23:23

Христинка, когда твой папа гребет деньги лопатой ,ворует у государства и купил тебе квартиру в крутом районе,ты не задавала вопросы откуда деньги,папа?

Как честный человек ты должна сдать папу в милицию ! квартиру отдать нищим и бездомным. побриться в монашки,но лучше удавиться.рэволюционерка ты наша ))))))))

avatar

Христе В.

16 лютого 2014 00:46

avatar

оксана драчковська

16 лютого 2014 06:40

1 квітня 1933 р. Німеччина 

avatar

десь це вже було

16 лютого 2014 11:10

что у тебя слицом? Ого как тебя от рэволюции плющит! (((( Эпицентр без тебя точно не обеднеет.

avatar

Оксане Драчковской

16 лютого 2014 12:05

Ця Оксана на грунті революції вже зовсім з глузду з'їхала. Бачив як вона на ринку по вул.Удонова перепитувала у переляканої бабусі-молочниці чи її корова не їла ригівського комбікорму. Бог вже й так покарав, а вона, сердешна, продовжує дуркувати. 

avatar

Про Оксану Драчковську

16 лютого 2014 18:03

Окрім заклику не купувати, напевно потрібно покупцям рекомендувати торгівельну точку . де є аналогічний товар і де ціна не є вищою ніж у заблокованого підприємства. Тобто  опозиціонери. які займаються торгівлею, чи виробництвом товарів повсякденного вжитку мають виставити конкурентноздатні ціни, тобто нижчі ніж конкурентів політичних, і все.

avatar

Ларчик .......

16 лютого 2014 20:40

Ага, розбіглися опозиціонери виставляти нижчі ціни. Не для того вони рволюцію затіяли..........

avatar

Ларчику

16 лютого 2014 22:39

avatar

Маріанна Антонюк

17 лютого 2014 14:48

Відповідь "Христе В. " По-перше мій батько не багата людина,він водій на швидкій допомозі, по-друге у мене немає квартири, я живу в селі, по-третє так я революціонерка і маю на це повне моральне право! Тому прошу вас вибачитися.

avatar

Христина

17 лютого 2014 17:50

Христя,твоя фамилия Венгринюк? нет? Ну так успокойся,революционерка. ))))) И вообще,переезжай в город. В селе будешь коровам хвосты крутить,а в городе парням головы. Выйдешь хорошо замуж,детей нарожаешь.И будет у тебя в жизни все хорошо и без революций. Главное - хорошо выйти замуж

avatar

Христине

17 лютого 2014 20:25

И не бери пример с Драчкойвской и Антонюк. У них мужья плохие, денег не умеют зарабатывать.Вот бабоньки и буянят.

avatar

Христине

17 лютого 2014 20:27

avatar

оксана драчковська

17 лютого 2014 21:20

трусы с головы сними, и постирай. у тебя все мозги расплавились.

avatar

оксане драчковской

18 лютого 2014 21:05