У Чернівцях ТВК на закритому засіданні вирішила вважати обраними та зареєструвати депутатами наступних по списку після Михайлішина і Продана  кандидатів партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто»

У Чернівцях ТВК на закритому засіданні вирішила вважати обраними та зареєструвати депутатами наступних по списку після Михайлішина і Продана кандидатів партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто»

11.02.2021, 21:32

Причиною назвали невчасно подані заяви на реєстрацію від обох політичних сил.

Сьогодні ввечері відбулось закрите засідання Чернівецької міської територіальної комісії, де йшлося про складання присяги новими членами комісії  та реєстрація новообраних депутатів Чернівецької міської ради від політичних партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто». 

Про це пише ТКР «Чернівці».

Члени ТВК прийняли рішення про те, що 10 депутатів від «Рідного міста» та «Команди Михайлішина» не набули чинного депутатського мандату.

«В зв’язку з тим, що невчасно були подані заяви на реєстрацію від «Команди Михайлішина» та «Рідного міста», ми вирішили  вважати обраними депутатами та зареєструвати кандидатів наступних по списку партій, - сказала заступниці голови ТВК Ірина Микитчук. - Журнал реєстрації заяв по всім правилам не був ні прошнурований, ні пронумерований, ні дати, коли він початий, ні дати, коли він закінчений.  На заявах ми не можемо переконатися, що вони дійсно були подані в ці числа. Тобто немає помітки, коли вони були подані і коли вони були прийняті».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях кандидати в депутати міськради спільно з поліцією шукають журнал реєстрації своїх заяв

Засідання відбувалось в закритому форматі, тому що попередні  засідання завжди зривались зі сторони різних активістів та політиків.

«Це беззаконня. Навіщо тоді вибори проводити? Невже ОПЗЖ має вирішувати, хто має бути депутатом, а то ні. Це два друга Клічук та Папієв собі так вирішили. Рішення незаконне, на мою думку. Будемо боротись і надалі, працюватимемо з юристами. Це таємне зібрання ТВК – фарс. Як за мене може хтось щось вирішувати. Якщо нема заяв один – як можуть на їхні місця зайти інші? Це не ТВК має вирішувати такі питання», - відповів у коментарі ІА АСС Віталій Михайлішин.

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

1