У Чернівцях суд поновив на посаді колишнього керівника обласного департаменту будівництва, але в Чернівецькій ОДА про це ще нічого не знають

У Чернівцях суд поновив на посаді колишнього керівника обласного департаменту будівництва, але в Чернівецькій ОДА про це ще нічого не знають

05.09.2021, 14:58

Колишній виконувач обов'язків директора департаменту капітального будівництва Олександр Пуршага оскаржив звільнення у суді. Його мають поновити на попередній посаді та виплатити компенсацію за вимушені прогули.

Про це йдеться в ухвалі чернівецького адміністративного суду.

Пуршагу звільнили у зв'язку з реорганізацією департаменту, який він очолював. Через суд він довів, що частина розпорядження про реорганізацію була протиправною. Суд скасував розпорядження голови Чернівецької облдержадміністрації і поновив Пуршагу на попередній посаді — виконувача обов'язків директора.

У коментарі Суспільному Пуршага сказав, що зараз вирішує, чи повертатись на роботу.

За дні вимушених прогулів йому мають виплатити компенсацію у розмірі майже 200 тисяч гривень.

У коментарі Суспільному заступниця директора департаменту комунікацій Марія Жиряда сказала, що поки не має інформації щодо апеляції на рішення суду про поновлення Пуршаги.

Що відомо

11 лютого Олександра Пуршагу звільнили з посади виконувача обов'язків директора департаменту капітального будівництва.

За розпорядженням голови чернівецької облдержадміністрації департамент капітального будівництва, у якому працював Пуршага, реорганізували. Зокрема змінили структуру — з 41 штатних місць залишили 36.

Він очолював управління капітального будівництва з 2014 року. Був депутатом фракції ВО "Батьківщина" в міській раді минулого скликання.

Джерело: https://suspilne.media/

1