У Чернівцях презентують альбом «Буковина. Чернівецька область»

У Чернівцях презентують альбом «Буковина. Чернівецька область»

19.08.2020, 16:26

Відкриваємо для себе Буковину, або Не Мальдівами лише…

Відбудеться презентація альбому «Буковина. Чернівецька область»

25 серпня на території Буковинського центру культури і мистецтва (вул. Главки, 1) відбудеться презентація альбому Ірини Пустиннікової «Буковина. Чернівецька область», що вийшов у «Видавництві 21» за сприяння програми підтримки книговидання Чернівецької ОДА. У презентації візьмуть участь Ірина Пустиннікова, голова громадської організації «Інститут громад», краєзнавець Олександр Шкурідін, Заслужений діяч мистецтв України, в.о. директора Буковинського центру культури і мистецтва Микола Шрібляк, модеруватиме захід літературна редакторка видання Інга Кейван. Початок о 19:00.

Альбом «Буковина. Чернівецька область» уже давно на часі, адже подібного видання, яке могло б представити наш край у всій його багатогранності, продемонструвати різні сфери життя буковинців, багатоманітність культури, можливості для найрізноманітніших способів дозвілля, відпочинку, Буковина не мала впродовж останніх 30-ти років.

Видання двомовне, українсько-англійське, що значно розширює його цільову аудиторію, сприятиме міжнародній промоції краю, полегшить справу не лише гідам, а й усім, хто хотів би розповісти про Буковину закордонним гостям, і потенційним також. Хоча і багато буковинців, погортавши альбом, відкриють для себе свій край, матимуть змогу прокласти багато цікавих маршрутів на менш чи більш тривалі мандрівки чи просто прогулянки. З цим альбомом ніколи не виникатиме питання, де цікаво і наповнено провести час, відпочити, куди вирушити у мандрівку – навіть у часи карантину і закритого простору. Буковина – регіон привабливий і перспективний для туризму і, власне, для розвитку туристичної галузі. Наша область найменша із українських територіально, але не поступається іншим за рівнем рекреаційних, туристичних, пізнавальних можливостей.

Структура альбому, його наповнення, подача матеріалу відповідають запитам, психології, темпоритмам сучасної людини. Невеликі за обсягом тексти, подані в абетковому порядку, інформативно легкі, читабельні, та водночас максимально вичерпні задля того, аби заохотити людину вирушити у мандрівку, дізнатися більше. Кожен текст проілюстрований якісними, привабливими світлинами – у видання увійшли роботи понад двадцяти буковинських фотомитців. Альбом залишає справді яскраве враження, і це не метафора. А заразом – і Буковина. Села і селища, містечка і міста, археологічні та архітектурні пам’ятки, безліч артефактів та природні атракції, а також люди з їхнім колоритом, талантами, особистими історіями, пам’яттю, традиційні ремесла та мистецтва, свята і святкування і, звісно, буковинська кухня – це лише частина того, про що можна довідатися із альбому «Буковина. Чернівецька область».

Запрошуємо всіх 25 серпня на спілкування про Буковину, яку завжди цікаво і варто відкривати.

Лише під час презентації альбом можна буде придбати за собівартістю.

 Інга Кейван, PR-менеджер «Видавництва 21»

1